Доброго ранку!
цитата:
ЦЕ НОРМАЛЬНА ПОВЕДІНКА , ЧИ НІ ?
Напевно, нормальна для Вашого сина, але не нормальна для Вас(!)
Нормальна в тому сенсі, що він по-іншому не може, поки що не може.
цитата:
Підкажіть що мені робити.
Краще, щоби Ви разом з батьком дитини звернулись до психолога і поспілкувались на рахунок ситуації в родині, атмосфери, в якій зростає дитина і на яку він не може не реагувати.
Ще багато аспектів потребують з'ясування.
Наприклад, яку участь у вихованні сина приймає батько?
Які стосунки між вами?
Якими були пологи?
Наскільки тривожною мамоє є Ви?
Наскільки стійкою і послідовною є Ваша поведінка по відношенню до ось таких проявів
цитата:
багато вередує, кричить, плаче, вимагає все через сльози, не може почекати й хвилини. Якщо він хоче, значить потрібно зробити це зараз, а то буде зараз істерика.
?
Коли трапляються істерики, Ви "прогинаєтесь під нього"?
Що самі відчуваєте в ці моменти?
цитата:
він у мене розумний, він багато що знає, багато чим захоплюється, він може шкодувати. Він говорить про свої почуття, що йому прикро чи він злиться чи він плаче і каже що любить мене. Він сором'язливий, гидливий. Гидливий до того що може сказати що від людини смердить або в нього вдома смердить і там він не буде їсти. І він не тактильний з усіма крім мене і чоловіка (його тата), ніхто без його дозволу не може до нього торкатися
Поки що це все - опис його особливостей. Якісь висновки, на мою думку, робити зарано. Можливі лише припущення. Тому спочатку до психолога звертаєтесь Ви, а вже потім по необхідності йдете разом з сином.