У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Розлучитися чи пробачити

Доброго дня. Склалася така ситуація з моїм чоловіком. Живемо зараз на відстані. Він десь в ноутбуці знайшов лист від колишнього, який я колись забула видалити. Сам зробив висновки, послав до колишнього і прирівняв мене до повії. Незнаю що робити. Образа на нього дуже сильна. Пробачати його чи подати на розлучення?
Питання від: ; Вік: 25

Підберіть сімейного психолога онлайн або в містах України.


психолог онлайн
2
Павел Леонидович Басанский
Владимир Анатольевич Тарасенко
Добрий вечір)
Розлучитися не можна пробачити.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
пробачте

👍 радити психолога:


психолог онлайн
У попередньому коментарі я навмисно "забув" поставити кому. Якщо прислухатися до себе, де саме Вам би хотілося її поставити?

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу розладу комунікації між різними членами родини, відсутності підтримки, неспівпадіння поглядів на виховання дітей тощо

10-12-2023 20:38:14Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 356232 для Віталій Вікторович

З одного боку - я шукаю йому виправдання. Все відбулося надто швидко. Замість того, щоб якось пояснити/поговорити, у відповідь я кинулася з агресією. Сьогодні цілий день він дзвонив, я не наважилася підняти.
З іншого боку - я не скакала по чоловікам, що він такої думки про мене. Навіть приводу ніколи не давала. Думки надто розділяються.


психолог онлайн
"З іншого боку - я не скакала по чоловікам, що він такої думки про мене" - Це дуже важливо для того, щоб усвідомити, що Ваше обурення по-перше цілком справедливе. А по-друге дуже важливо дати волю свому обуренню для того, щоб він затямив собі раз і назавжди, що ображати Вас своїми підозрами і натяками - неприпустимо!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий вечір.
цитата:

Пробачати його чи подати на розлучення?

А ще є якийсь варіант? Чому така полярність? Ви вірите в те, що люди, які зовсім нічого не знають про вашу ситуацію, крім декількох речень, можуть зробити за вас такий життєвий вибір ?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Добрий вечір!
З Ваших описаних слів відбуваються якісь дуже полярні речі. В роздумах прийняття рішення, і в реакціях на ситуацію з обох сторін.
Можливо існує фоново напруження в Ваших відносинах зараз. Яке б добре було прояснити. Іноді якась ситуація стає лише приводом для шансу помітити і провести ревізію, що з нашими взагалі відносинами на зараз. І це проговорити. Взагалі, тільки близький та щирий діалог з партнером допомагає вирішити конфліктні ситуації. Але на інтенсивних емоціях це буває важко робити. Та відповідальність за відносини завжди несуть двоє.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Алла Володимирівна Романенко
Доброго дня!
цитата:

З одного боку - я шукаю йому виправдання.

Самій шукати виправдання - марна, як на мене справа. З Вашого боку такі наміри можуть свідчити про бажання якось пом'якшити свою агресію (яка, до речі, цілком природня), а також про бажання все-таки примиритись.
цитата:

Образа на нього дуже сильна.

Якщо агресію вихлюпнули, то з образою має стати легше. Хоча слід все одно залишиться.
цитата:

Замість того, щоб якось пояснити/поговорити, у відповідь я кинулася з агресією. Сьогодні цілий день він дзвонив, я не наважилася підняти.

Скажіть, Ви вже жалкуєте через свою бурхливу реакцію?

Загалом-то варто поміркувати і на деякі важливі речі подивитись максимально об'єктивно.
Наприклад, чому і як давно
цитата:

Живемо зараз на відстані.

?
цитата:

Він десь в ноутбуці знайшов лист від колишнього, який я колись забула видалити.

Якщо живете нарізно, то яким чином чоловік мав змогу щось дивитись у Вашому ноутбуці?
цитата:

РОЗЛУЧИТИСЯ ЧИ ПРОБАЧИТИ

Це ж якісь крайнощі, погодьтесь. Можливо, треба дати собі час і охолонути почуттями. Вийти на стан спокійної і виваженої оцінки ситуації. І зрештою, поспілкуватись з чоловіком, послухати його. Сказати про своє сприйняття того, що сталося. Мені здається, що зможете знайти порозуміння.
А буде потреба - зверніться до сімейного психолога.


👍 радити психолога:

11-12-2023 11:36:43Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 356271 для Владимир Анатольевич

На даний момент, мій ноутбук знаходиться у нього. Відстань тимчасова, він за кордоном, а я приїхала на свята додому, на Україну. Сьогодні пояснив, що проблеми були на роботі, що сильно скучає, що переживає, а побачив той лист і не знав, що думати. Хочеться почути якусь об'єктивну думку зі сторони.


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Ваші стосунки на відстані отримають цілу низку випробувань. Чоловік не витримує розлуки і нападає на вас з приводом чи без, але це відбувається. Ви не витримуєте його образ і хочете, щоб ми психологи сказали, чи розлучатись чи помиритись. Це ж має бути ваша відповідальність.
Я рекомендую вам сімейну консультацію, щоб ця сварка і образа була оброблена як для нього так і для вас.

👍 радити психолога:


консультация психолога
Доброго дня! Бурхливі емоційні імпульсивні реакції вже стають нормою сьогодення. Всі ми знаходимося у постійному стресі. Що в Україні, що за кордоном. Вимушена розлука - непросте випробування для сімей. Так що , вважаю, потрібно добре обдумати ситуацію, перед тим, як приймати такі серйозні рішення. І поговорити один з одним, розказати про свої думки і почуття. А при необхідності - звернутися до психолога.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

Сьогодні пояснив, що проблеми були на роботі, що сильно скучає, що переживає, а побачив той лист і не знав, що думати.

Пояснити пояснив, а чи вибачився за образи і ганебні порівняння?

А Ви сказали йому, шо шкодуєте через свою надмірну агресію?
цитата:

Хочеться почути якусь об'єктивну думку зі сторони.

Думка, ні, думки зі сторони замість Вас точно нічого не вирішуватимуть і не оцінюватимуть. Можуть лише допомогти розібратись в ситуації цілісно, знайти відповіді, чому і навіщо створюєте разом з чоловіком такі катастрофічні моменти. А ви таки їх створюєте, бо кожен робить свій внесок, а не хтось один.
Також допоможуть визначити рівень вашої взаємної поваги і довіри, якісь межі, за які аж ніяк не можна виходити і таке інше.
І ось на підставі нового усвідомлення буде змога прийняти виважене рішення.

👍 радити психолога:

11-12-2023 23:09:25Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 356304 для Владимир Анатольевич

Так, вибачився. Сказав, що накрутив себе, що те все ревнощі. Коли мої емоції трохи стихнуть, спробую поговорити. Бо зараз тільки підірву ті негативні емоції, які залишилися.

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Осень в Нью - Йорке
фільмОсень в Нью - Йорке теми: життя любовь отношения
«Страшные сказки»
фільм«Страшные сказки» теми: материнство вік инициация

Рекомендуємо

Семейные отношения рушатся – что делать? Семейные отношения рушатся – что делать?

Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

Кризисы в отношениях супружеской пары Кризисы в отношениях супружеской пары

Психолог о кризисных периодах в отношениях семейной пары на разных годах совместной жизни...

Семейный бюджет – диагностика отношений Семейный бюджет – диагностика отношений

Ведение и обсуждение общего семейного бюджета открывает и поднимает много скрытых, неочевидных тем и вопросов. Способ организация и ведения семейного бюджета - является хорошей проекцией отношений...

Сiмейнi кризи Сiмейнi кризи

Що таке сiмейнi кризи, чому викають, як їх долати? За якими симптомами можна визначити, що сiм'я вступає у кризу? Чи можна за поведiнкою дiтей визначити чи є в сiм'ї проблеми? Сiмейне життя проходить певнi етапи. Психолог радить.

Милые бранятся только тешатся? Милые бранятся только тешатся?

Какие бывают виды конфликтов в семье и как из них выйти. Конфликт норм или конфликт идентификации. Конфликт власти. Конфликт садомазохистский

Научитесь жить своей жизнью Научитесь жить своей жизнью

Случается так, что в свои 20-30 лет молодая женщина или мужчина чувствует себя ответственным за родителей и за своих меньших братьев, сестер.

qr