У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Дівчина не готова до серйозних відносин

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Кохання » Дівчина не готова до серйозних відносин
Доброго дня.
Познайомився з дівчиною, яка до себе нікого не підпускала. Відвертий, чесний, їй це подобається. Через тиждень на 2-3 побачення вже був інтим, періодично у неї мешкаю, або вона у мене (2-3 дні на тиждень). Познайомила з мамою, хотіла познайомитись з моїми батьками, постійно питає що кажуть мої рідні. Дуже часто хвилюється за мене, облаштовуємо її квартиру, куди вона нікого не пускала, розповідає всі секрети свої, і тд.
Коли питав чим сподобався, каже серце підказало і описала багато моїх якостей які сподобались. Я сильно закохався, але в один момент вона сказала що ми спількуємось. Я вирішив запропонувати зустрічатися (бо мені здавалось це і так ясно). Вона сказала що хлопець не повинен пити, кинути курити, і бути цілеспрямованим (в принципі я відповідаю критеріям) і потім надасть відповідь. Через 2 дні були в неї і після інтиму каже що вона не готова до серйозних відносин, що про вимоги пожартувала... Каже будемо гуляти, займатись сексом але не хоче надавати гарантій і боїться зобов'язань серйозних відносин. Сказала що наче швидко розкрутились відносини у нас, хоча і не сказала що це погано. Коли я запитав що значить свобода, сказала час на себе, погуляти і тд, але не спати ні з ким, не цілуватися, не гуляти за ручку (максимум кава з цікавими людьми).

Я не можу зрозуміти що не так, чи варто почекати, чи якось вчинити. Бо все показує на серйозні відносини, але для неї ні.
Дякую за відповідь!
Питання від: ; Вік: 28

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
1
Павел Леонидович Басанский
Petrovich, доброго часу доби!
Дуже багато дивних протиріч у образі дівчини..
цитата:

Познайомився з дівчиною, яка до себе нікого не підпускала... на 2-3 побачення вже був інтим

або поясніть, що в Вашому понятті "нікого не підпускала"? Бо на 2 побаченні інтим - це говорить геть про інше..
цитата:

облаштовуємо її квартиру... після інтиму каже що вона не готова до серйозних відносин

а хто платить за облаштування її квартири?
тобто облаштовувати квартиру разом - вона готова, а на відносини - ні?
цитата:

облаштовуємо її квартиру, куди вона нікого не пускала, розповідає всі секрети свої, і тд.

це вона Вам сказала, що Ви перший, хто був у її квартирі? А чому Ви думаєте, що ці самі секрети вона не розповідала попереднім хлопцям?
цитата:

Каже будемо гуляти, займатись сексом але не хоче надавати гарантій і боїться зобов'язань серйозних відносин.

тобто ці відносини не серйоні.
А коли та на підстві чого вона планує будувати серйозні відносини?
цитата:

Я не можу зрозуміти що не так, чи варто почекати, чи якось вчинити

Я б радила розібратися саме в ставленні дівчини до Вас. Бо с того, що Ви написали - не схоже, що вона налаштована на щось серйозне.

👍 радити психолога:

19-12-2023 12:58:40Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 356900 для Наталия Павловна

Насправді між побаченнями я ще заїжджав до неї після роботи і ми довго сиділи балакали у авто, там і поцілувалися вперше і обіймалися. А інтим то вже після 2 тижнів спілкування був.
Квартиру облаштовує за свої кошти, я звісно теж якісь речі купляю але більш для господарства, а вона вже битову техніку, телевізор і ТД.

Про не підпускала - у неї був хлопець півтора року, і після цього рік до мене нікого не було, вона максимум каже гуляла на каву, але навіть не цілувалась і не зближалася з чоловіками бо не "її" як сказала.

Про все що вона каже я знаю що правда, тому там нічого не скриває.

Серйозні відносини не може відповісти коли хоче, каже це як от нікого не було і з'явився ти, що її перемкнуло і каже давай далі так спілкуватися а там побачимо.

Для мене це виглядає що я непоганий хлопець, але все ж таки не принц на білому коні, а якщо нема відносин то потім буде легко мені сказати типу "у нас навіть серйозних стосунків не було"...

Дякую за увагу.


психолог онлайн
3
Ольга Владимировна Головченко
Наталия Павловна Венглинская
Алла Володимирівна Романенко
Дівчина досить чітко описала все, що відчуває зараз.
Немає ніяких гарантій, що так буде і далі.
Вона може покохати Вас, а може завершити стосунки.
Варто спиратись не на те, що "у повітрі " (як назвати стосунки, що буде потім тощо) , а на свої почуття.
Якщо Вам комфортно в таких умовах-продовжуйте.
Якщо ні- розмовляйте про це з дівчиною.
Не погоджуйтесь на те, що Вас не влаштовує, будьте собою, не підлаштовуйтесь, щоб бути "зручним".
Саме тоді в стосунках буде можливість зрозуміти, чи добре вам один з одним.

Немає іншого способу, ніж спілкування.

І зазирнути в майбутнє неможливо.
Дівчина може нести відповідальність тільки за свій теперішній стан. Що вона і робить, не розвиваючи непотрібних фантазій у Вас, та і у себе.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу захоплень, закоханості та кохання


психолог онлайн
Добрый день!
цитата:

. Каже будемо гуляти, займатись сексом але не хоче надавати гарантій і боїться зобов'язань серйозних відносин. Сказала що наче швидко розкрутились відносини у нас, хоча і не сказала що це погано. Коли я запитав що значить свобода, сказала час на себе, погуляти і тд, але не спати ні з ким, не цілуватися, не гуляти за ручку (максимум кава з цікавими людьми).

Скажите, а какую помощь Вы хотите получить? В чем Ваш вопрос? Что Вы сами хотите? Судя из Вашего описания, то девушка Вам четко написала, что она пока не готова к серьезным отношениям. Возможно, она просто не готова с Вами вступать в отношения и ищет еще варианты. Если Вы настроены на серьезные отношения, то, возможно, Вам стоит не терять время и заняться поиском другой девушки. Здесь Вам гарантий никто не даст, как могут развиваться Ваши отношения.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня! Багато тексту про вашу дівчину, що і як, але вас мало в описі… Так враження, що ви через неї хочете себе пізнати, взнати який ви і що вас чекає. Дівчина відверта з вами і не дає ніяких гарантій. А вам потрібні гарантії серйозних стосунків від неї? А які гарантії ви даєте і які ваші цінності в партнерстві? Ніби ви займаєте пасивну позицію і чекаєте активності від неї. Це мої припущення, бо інформації мало. Щоб розуміти гарно інших людей, треба себе розуміти та аналізувати. Певно якісь ваші потреби не задовольняються в цих стосунках і ви хочете зрозуміти дівчину, а потрібно себе. Рекомендую вам поспілкуватись з психологом особисто!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
А как давно вы встречаетесь?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
І ніхто не запитав у Вас, що значить "серйозні стосунки"? Ви пишете, що мешкаєте у дівчини (чи вона у Вас) по 2-3 дні на тиждень, і для Вас це серйозні стосунки. А що ж тут серйозного? Для мене серйозні стосунки - це коли пара, принаймні, заручилась, живе разом та планує сім"ю. Збоку те, що у вас зараз - це просто вільні від зобов"язань зустрічі для спільного задоволення. І саме про це й каже дівчина. Як на мене, то дівчина точно впіймала формат ваших стосунків і точно його назвала. І він, я так розумію, таким і залишиться - пару днів на тиждень. То що змінилося? Як було два дні, так і залишилось, і це точно не про серйозні стосунки. Швидше за все, ви по-різному назвали те, що відбувається. А відбуваються просто певні факти, і вони ПОКИ ЩО НЕ про серйозні стосунки

Відредаговано автором 19-12-2023 16:36:43


👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Комуна (2016)
фільмКомуна (2016) теми: залежності амбивалентность любви отношения

Рекомендуємо

Ревность. Что это и зачем? Ревность. Что это и зачем?

Что такое ревность? Почему она появляется? Зачем она нужна? Возможны ли отношения без нее? Зачем человек ревнует? Возможны ли отношения без ревности, контроля и власти над партнером? Упражнение.

Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность? Давай останемся Друзьями - или дружба между бывшими - миф или реальность?

вот казалось бы - а почему бы и нет? если, мол, двое людей не могут быть в романтических отношениях - пусть будут хоть в дружеских! что здесь, собственно говоря, такого!?

Мечта о безусловной любви Мечта о безусловной любви

«Любовь матери – это блаженство и покой, ее не нужно добиваться и не нужно заслуживать. Но в безусловности материнской любви есть и отрицательная сторона. Ее не только не нужно заслуживать – ее невозможно добиться, невозможно создат

Любовь к женатому мужчине: табу или реальность? Любовь к женатому мужчине: табу или реальность?

Моя любимая подруга опять «вступила» в романтические отношения с уже женатым молодым человеком.. Наверное, он не собирается бросать семью ради нее. Наверное, он на ней не женится.

Когда любовь прошла и страсть остыла... Когда любовь прошла и страсть остыла...

С этим явлением сталкивается почти каждая семья, практически каждый человек. Научно доказано, что любовь в паре гостит не более 4 лет… можно ли влюбиться в одного и того же человека дважды? Трижды? …

Что такое любовь Что такое любовь

Сначало мы влюбляемся в наши собственные проекции, наделяем избранного/ную всемя самыми лучшими качествами что есть непосредственно в нас самих. Серотонин повышаеться и мы "играем в любовь".

qr