Запрет на любовь
проявлять себя как женщина и хозяйка,мой внешний вид, жёстко критиковался,запрещалось носить откровенные платья,хоть фигура была нормальная,был запрет на каблук ИТ.д.,хоть мне очень этого хотелось,и я это в себе подавляла . Стыдилась ,винилась,страдала без отношений ,и в них. Даже в школе меня стыдила учитель,мол сперва учеба,потом мальчики .У меня травма .Я не могу выбратьсч из привычного окружения,раньше осуждали за мое желание быть с мужчиной,теперь начали шутить мол никто не взял ,никому не нужна ...Как мне себе помочь убрать этот запрет ? Спасибо
Оцінки питань
Користувачі можуть голосувати за запитання, що сподобалися. Найкращі питання ми розміщуємо у спеціальній секції сайту.
Ви можете проголосувати за питання, якщо воно чимось вам сподобалося. Можливо, цікава тема, чи добре описана проблема, чи ви вважаєте, що відповіді психологів на поставлене питання корисно було б почитати багатьом іншим людям.
Якщо ви голосуєте за якесь питання, то посилання на нього пізніше може бути відображене на вашій особистій сторінці, у секції "Сподобалися питання". Ваші негативні оцінки ніде не відображаються.
У психологів на особистих сторінках запитання, що їм сподобалися, відображені не будуть.