У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Страх, який заважає жити

Добрий день! Мене звуть Настя і мені 18 років. Я з самого дитинства боюся стоматологів. Ще у 7 років у мене сталася така ситуація, що мені довелося пережити страшні муки з зубами у державній клініці, адже на той момент у моєї сім'ї не було грошей. Мені лікували декілька зубів зразу без анестезії і мій лікар дуже погано ставився до мене: кричав, злився і все тому подібне. Після цього я почала сильно боятися, що я перед входом до зубного рвала і мені ставало погано. Зараз мені потрібно полікувати зуб, він мене болить вже тиждень, але я дуже боюся йти і я просто плачу. Так ще й потрібно йти у клініку, де мені не комфортно лікувати зуби, але батьки заставляють мене туди йти, бо там дешевше. Що мені робити?
Питання від: ; Вік: 18

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
1
Павел Леонидович Басанский
Анастасія, Ви - доросла дівчина. Ви можете вибрати не робити те, що Вам вказують батьки. Йдіть собі в ту поліклініку, яка Вам до душі. Врешті, позичте грошей, щоб потім віддати, але зробити зуб якісно і безболісно.
А ще у Вас вже тиждень болить зуб. І Вам погано. І часу працювати з вашими страхами ну зовсім немає. Тому психологи Вам зараз ніяк не допоможуть - зараз це спрацює. Вихід такий - спочатку бігцем бігти і лікувати зуб (через сльози, крики, блювоту, обморок), а потім вже звертатись за допомогою до психологів і працювати з вашою темою

Відредаговано автором 11-01-2024 21:43:09


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Співчуваю вашому гіркому досвіду. Ви ніби тут просите дозвіл не йти в ту клініку, де дешевше і на яку так сильно наполягають батьки. А якби ви були собі люблячими батьками якби ви вчинили? Сробуйте піти іншою дорогою, обираючи себе. Зуб треба лікувати і питання просто як і де? Той досвід в минулому і зараз вам потрібно пережити новий і від вашого настрою і вибору залежить яким він буде. Ви вже можете робити те, що ви вважаєте за потрібне і не віддавати на тортури себе поганим дешевим лікарням, де немає гідного відношення. І так можете не подобатись батькам зі своєю позицією і своїм вибором! Ви вже доросла людина!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Владимир Анатольевич Тарасенко
Алла Володимирівна Романенко
Анастасія, Ви даремно так переживаєте.
Стоматологія розвивається і вона змінилася з того часу, коли Вам було 7 років.
У будь-якій клініці застосовується знеболювання, Вам навіть сподобається лікування.

Відредаговано автором 12-01-2024 04:21:02


👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу тривожності, панічних атак, ірраціональних страхів


психолог онлайн
1
Ирина Константиновна Зубиашвили
цитата:

Що мені робити?

Ризикнути(!)
Піти в поліклініку або зателефонувати і спитати, чи роблять зараз пацієнтам знеболювання, скільки воно коштує чи взагалі проводиться безкоштовно? Я особисто впевнений, що роблять.
Можете порадитись в реєстратурі, до кого Вам краще звернутись.

А з тими негативними спогадами про досвід лікування в дитинстві розберетесь вже потім... Якщо буде бажання і ПОТРЕБА.

Раджу не гаяти часу. Нехай мої слова будуть для Вас підтримкою!)

Відредаговано автором 12-01-2024 10:30:18


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня, Анастасія!
Ви не повинні йти туди, куди ноги не несуть. Маєте право не піддаватися вмовлянням батьків, а піти туди, куди захочете. І де роблять знеболення.
А зі своїм хворобливим стоматологічним досвідом попрацювати трохи пізніше з психологом особисто на психотерапії. І страх Вас відпустить.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

05-01-2024 Страх
Психологічний аналіз творів
Такса
фільмТакса теми: відносини любовь психоанализ
Управление гневом / Anger Management (2003)
фільмУправление гневом / Anger Management (2003) теми: межі выражение гнева границы
Мандрівний замок (Hauru no Ugoku Shiro)
фільмМандрівний замок (Hauru no Ugoku Shiro) теми: прийняття себе відносини резільєнтність

Рекомендуємо

Что такое тревога. Как с ней справляться Что такое тревога. Как с ней справляться

Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?

Страх. Польза и вред Страх. Польза и вред

Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,

Панические атаки: симптомы и методы самопомощи Панические атаки: симптомы и методы самопомощи

Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?

Как преодолеть фобию и страх Как преодолеть фобию и страх

Почему и как возникает фобия и страх? Основные этапы самостоятельного преодоления фобии и сильного страха. Преодоление страхов и фобий может улучшить качество нашей жизни. Что стимулирует фобию и страхи?

Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час

На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан

Коли виникають та в чому причини панічних атак? Коли виникають та в чому причини панічних атак?

Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?

qr