У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Ненавиджу своє життя та боюсь щось змінити

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Кризи » Ненавиджу своє життя та боюсь щось змінити
Добрий вечір!
Останнім часом у мене в житті дуже багато ненависті. Я працюю репетитором та ненавиджу це. Я ненавиджу своїх учнів і витрачаю багато нервів. Але в той же час боюсь щось змінювати, боюсь розпочинати нову роботу, тому що в мене не вийде і в мене буде недостатньо грошей, і я знаю як на це відреагує мама.

Я живу з мамою, та почала працювати тільки у 21 рік, а до того часу мама декілька разів натякала, що інші вже працюють, а я ні. І коли я завершила навчання, я дуже боялась не знайти роботу, я боялась, що буде казати мама і як осуджуюче вона буде дивитись на мене. Типу, що вона працює кожного дня, приходить з роботи, а я нічого не роблю. Вона розповідала знайомій(я була присутня), що ось моя дочка(я) працює, а не так як син її колеги, що сидить у мами на шиї.

Я не пишаюсь тим, ким я працюю, тому що це не приносить мені радості. Розумію, що я б хотіла бути кимось іншим, але не тією людиною, яку мама(та бабуся) хочуть бачити.

І ось я працюю більше пів року, та копила гроші або на психологічну допомогу або щоб кинути цю роботу та деякий час відпочити і мати змогу знайти щось інше.
Вирішила трохи відкритись мамі, сказала, що хочу пакувати свічки(мені недавно показало рекламу цієї роботи, та вона звучала непогано) та хотіла б кинути роботу. Проте я говорила несерйозно, мама звісно ж сприйняла це серйозно. Знову я відчула засудження з її сторони. Вона сказала, що чи вважаю я нормальним так робити і що я опускаюсь на сходинку нижче, хоча закінчила філологічний.

Останні тижні, які я жила надією, що ось ближче до літа кину роботу, знову є якимись недосяжними.

Я хочу кудись втекти, але я боюсь. Я боюсь, що в мене нічого не вийде, я боюсь осудження зі сторони мами. Я думала, що якщо, я залишуся без роботи, у мене буде підтримка, але я відчуватиму лише провину.

У мене ще є варіант, що я залишусь на цій роботі та на накоплені гроші піти до психолога, щоб у майбутньому зʼїхати, щоб бути собою.
Як ви вважаєте?
Питання від: ; Вік: 22

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
1
Павел Леонидович Басанский
цитата:

У мене ще є варіант, що я залишусь на цій роботі та на накоплені гроші піти до психолога, щоб у майбутньому зʼїхати, щоб бути собою.

Це звучить як хороша ідея, бо психотерапія допоможе сепаруватися від матері емоційно і припинити чути в голові її критикуючий голос (метафорично кажучи) кожного разу, коли Ви намагаєтесь щось зробити.
Тільки чи влаштовує Вас саме робота репетитором? Якщо Ви вигоряєте на цій роботі, то може пошукати інший шлях заробити собі на психолога? Але я не наполягаю, бо де працювати - це Ваш вибір. Я лиш пропоную різні варіанти вирішення проблеми.

👍 радити психолога:

01-03-2024 21:43:15Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 361999 для Марія Радченко

Дякую за відповідь! Та за те, що вислухали


психолог онлайн
1
Марія Радченко
Добрий вечір, Іра!
Без психотерапії Ви навряд чи зможете вийти з такої сильної психологічної залежності від мами, яку описали.
А щоб почати виходити ДУЖЕ бажано спочатку з'їхати від неї, щоб уникнути маніпуляцій почуттям провини з її боку, які Вам вкрай складно винести. Як і засудження, яке буде в будь-якому випадку, бо справа НЕ в Вас або Вашій поведінці, а СУТО в МАМІ - це з нею щось не те, а не з Вами. Просто Ви травмовані мамою, з якою щось не те.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу складних життєвих обставин, раптових кардинальних змін, потрясінь


психолог онлайн
Добрий день. Я вважаю, що ви маєте довіряти собі. Щось робити із відносинами з мамою, та слідувати вашим бажання, баченню та мріям.

Психолог вам зможе стати у нагоді на вашому шляху.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

03-02-2024 Немає сил
Психологічний аналіз творів
Платформа
фільмПлатформа теми: безпорадність горе безысходность
Дорога перемен
фільмДорога перемен теми: самореализація відносини семья
Мандрівний замок (Hauru no Ugoku Shiro)
фільмМандрівний замок (Hauru no Ugoku Shiro) теми: прийняття себе відносини резільєнтність

Рекомендуємо

Кризис – зона турбулентности.  Как сохранить самообладание и перестать паниковать. Кризис – зона турбулентности. Как сохранить самообладание и перестать паниковать.

Я часто работаю с людьми, которых настиг личностный или профессиональный кризис, возрастной или кризис смыслов. Но сегодня на наши личные кризисы накладывается и глобальный кризис. Как удержаться на плаву во время турбулентности?

Суицидальное поведение и его профилактика Суицидальное поведение и его профилактика

Отношение к суициду у различных народов в разные времена неоднозначно. В определенные периоды самоубийства у некоторых народов рассматривались как социальная норма.

Кризисы семейной жизни. Что делать? Кризисы семейной жизни. Что делать?

Каждая семья проходит несколько этапов развития, и переход с одного на другой сопровождается кризисом семейной жизни. Семейные кризисы и 7 симптомов проблем в отношениях в семье.

Средний возраст без детей Средний возраст без детей

Многие к этому возрасту имеют детей и уже внуков, и набежавший «внезапно» синдром опустевшего гнезда, с вопросом: «Чем жить вдвоем, без детей?», «Чем наполнится снова?»

Средина жизни. Пере – жить… Средина жизни. Пере – жить…

Этот долбаный кризис. Кризис средины жизни. Он такой. Весомый... Идет за тобой тихо, спокойно. Подло так, втихаря подкрадывается. А потом – бац! И вдруг замечаешь, что жизнь, в общем, проходит.

5 причин отсутвия кризиса середины жизни в зрелом возрасте 5 причин отсутвия кризиса середины жизни в зрелом возрасте

Средний возраст идеально подходит для жизненной квартальной бухгалтерии: пересчет итогов и сличение его с собственными мечтами и планами, с одной стороны, и общепринятыми стереотипами достижений - с другой.

qr