У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як налагодити свою самооцінку та прийняти своє тіло?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Самооцінка та впевненість в собі » Як налагодити свою самооцінку та прийняти своє тіло?
У мене є проблеми з самооцінкою, я не приймаю своє тіло. Не бачу його гарним, мені хочеться плакати дивлячись на свої фотографії, але оточуючі цього всього не бачать, та вважають мене дуже гарною. Хтось казав що моє тіло мрія. Проблема в тому, що моя підсвідомість так не вважає. Кожного разу як я виходжу на вулицю, мені здається, що зараз всі дивляться на мої мінуси. Як налагодити самооцінку, бути впевненіше в собі та прийняти себе?
Питання від: ; Вік: 16

Тест на самооценку.


психолог онлайн
1
Алла Володимирівна Романенко
Добрий день.

Прийняття себе, налагодження відносин з тілом,робота над самооцінкою - тривала кропітка праця у відносинах з психотерапевтом.
Ваша історія це запит на індивідуальну роботу з психотерапевтом.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Елена Владимировна Мороз
Вітаю!

Прикро, що ви себе не любите і радісно що хочете над цим працювати та змінити. Це процес, ви ніби з однієї точки своєї свідомості хоче потрапити в іншу, але це ж дійсно шлях.
Для того щоб себе полюбити треба перестати себе оцінювати та ставити собі вимоги. Це важко одразу зробити і потрібен супровід людини, яке вміє і знає як проходите це. Коли дитинка народжується - їй радіють безумовно по праву її існування, приймають та пестять. Скоріш за все ви не отримали такого досвіду і зараз перебуваєте у розгубленості та у відчаї. Співчуваю, але вірю, що це можливо змінити!

Подумайте якби змінилось ваше життя якби вам вдалось бути собою задоволеною? Вам потрібно підтримувати себе у русі до бажаних змін. І це дійсно запит на психотерапію!

Відредаговано автором 16-04-2024 23:36:35


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Здравствуйте! Важно увидеть, что мешает принятию и положительному восприятию вашего тела. Какие это могут быть установки. Приглашаю поработать с этой темой.
цитата:

я не приймаю своє тіло.

Действительно их мнение может не совпадать с вашим. Вы не обязаны им верить. Важнее услышать себя. Если вам плохо, необходимо с этим состоянием поработать.
цитата:

оточуючі цього всього не бачать, та вважають мене дуже гарною.

Конечно, вы же сосредоточены на минусах. И подсознательно в окружении видите именно минусы. Мир ваше отражение, ваше зеркало.
цитата:

Кожного разу як я виходжу на вулицю, мені здається, що зараз всі дивляться на мої мінуси

Приглашаю проживать свои чувства и постепенно учиться себя замечать!
цитата:

Як налагодити самооцінку, бути впевненіше в собі та прийняти себе?
👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу самооцінки та впевненості в собі, відчуття власної гідності та цінності, любові до себе


психолог онлайн
1
Ірина Миколенко
Добрий день! Я запропоную вам подивитися на питання вашої самооцінки з точки зору вашого сприйняття. От ви пишете, що вважаєте себе не гарною, не приймаєте своє тіло. А оточуючі вважають вас «дуже гарною», кажуть, що ваше «тіло мрія». Кожного разу, як ви виходите на вулицю, вам здається, що всі дивляться на ваші мінуси. Пропоную тут зупинитися і прочитати те, що написано вище: «Оточуючі вважають вас «дуже гарною», кажуть, що ваше «тіло мрія». То на які ваші мінуси дивляться інші люди, якщо вони бачать вас гарною? Може то різні люди - одні бачать вас гарною, а інші дивляться на ваші мінуси? Хто з близьких вам людей (мама, тато, брат, сестра, чи хтось інший) казав, що ви не гарна? До кого кожен раз звертаєтесь ви у вашій підсвідомісті, щоб вирішити, чи гарна ви зараз, чи ні?
З повагою, Олена Мороз

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня!

А какие именно минусы вы видите у себя?
Или в своем теле? Что конкретно вам не нравится?
( можете привести пример )
Чтоб более четче понимать картину ваших страхов и неуверенности в себе.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
«9 1/2 тижнів» (1986)
фільм«9 1/2 тижнів» (1986) теми: сексуальність кохання співзалежність
Батько (2020)
фільмБатько (2020) теми: деменція сім'я старість

Рекомендуємо

Уверенность в себе Уверенность в себе

Неуверенность в себе. Что такое подлинная уверенность? Независимость от мнения окружающих? Самостоятельность? Уверенность – это вера в подлинное Я, вера в себя. Про эффект самозванца.

5 мифов о самооценке, от которых стоит отказаться прямо сейчас 5 мифов о самооценке, от которых стоит отказаться прямо сейчас

Ложные убеждения о самооценке, вроде «высокая самооценка — это нарциссизм». Самооценку принято делить на высокую и низкую, адекватную и неадекватную. Миф первый — бывает завышенная и заниженная самооценка.

Тест на самооценку (Тест Сонерсен) Тест на самооценку (Тест Сонерсен)

Психологический тест, предложенный Мэрилин Соренсен, психологом, поможет определить, страдаете ли вы от низкой самооценки.

Принятие и самооценка Принятие и самооценка

О самооценке и принятии сейчас не говорит только ленивый. Всем хочется видеть рядом с собой сдержанных, спокойных, щедрых, благородных, а вернее, удобных людей. С ними ведь спокойно: они не позарятся на чужое, не проагрессируют и предпочтут ваши инт

qr