У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Думки про суїцид

Складнощі в стосунках з чоловіком, емоційне виснаження, апатія, думки про суїцид
Питання від: ; Вік: 26

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
3
Павел Леонидович Басанский
Алла Григорівна Веленко
Володимир Анатолійович Тарасенко
Доброго дня.

Розкажіть, будь ласка, детальніше, що сталося між Вами та чоловіком? І чи є у Вас ще якісь проблеми в житті, які б сприяли появі суїцидальних думок?

Часто думки про самогубство - це бажання не власне померти, а припинити свої страждання. Тобто, Ви зараз "не вивозите" певні аспекти свого життя і потребуєте термінової допомоги. Рекомендую обрати психолога і почати співпрацю, а також відвідати психіатра на предмет діагностики депресії.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Павел Леонидович Басанский
Володимир Анатолійович Тарасенко
Доброго вечора!
Зважаючи, що на перше місце в своєму запиті до психологів Ви поставили стосунки з чоловіком, можна припустити, що всі інші проблеми (емоційне виснаження, апатія, думки про суїцид) , спровоковані саме труднощами в стосунках з ним.
Окрім того, щоб можна було спробувати Вам чимось допомогти, необхідно розуміти, чого саме Ви очікуєте від психологів, якої саме допомоги?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго ранку!
цитата:

ДУМКИ ПРО СУЇЦИД

Розумію Вас - думки про суїцид приходять від безсилля впоратись зі стражданням. Вони ніби мають врятувати від болю. Проте, насправді, порятунку не забезпечують.

А що реально може допомогти?
Найкраще відкритись комусь здтаному витримати напругу Ваших переживань. Тому, хто здатний підтримати і допомогти побачити ситуацію об'єктивно і цілісно. Разом пошукати вихід.
Він обов'язково поцікавиться, як давно Ви у стосунках? Коли почались складнощі? В чому саме вони полягають?
Розпитає про Ваші спроби розв'язання проблем. А далі Ваші наміри розвернуться у бік життя і ефективних дій щодо зміни положення на краще.
Такою людиною може бути психолог.

Відредаговано автором 03-06-2024 09:52:38


👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Депрессия и способы борьбы с ней

В чём отличия простой хандры, плохого настроения от депрессии? Существует ли предрасположенность к депрессии?

висловилося: 10

Рекомендуємо

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

Pro депрессию. Важные симптомы. Громкое молчание Pro депрессию. Важные симптомы. Громкое молчание

Депре́ссия (от лат. deprimo «давить», «подавить») — это психическое состояние, характеризующееся депрессивной триадой симптомов: 1. Подавленное настроения против обычного фона жизни (каждый день в течении продолжительного времени от 14 дней)

qr