У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Чому так?

В мене є чоловік,разом вже 3 роки,мені не подобається з ним цілуватися,він цілує,а я машинально відвертаюсь,хоча до нього зустрічалася з хлопцем і було нормально все,могла цілуватися довго,а з чоловіком не можу,якось неприємно чи шо,я не розумію чому так?
Питання від: ; Вік: 24


психолог онлайн
1
Володимир Анатолійович Тарасенко
Доброго дня.

А як Вам відчуваються інші контакти тактильні з чоловіком? Така реакція тільки на поцілунки, чи на будь-які доторки?
Всі три роки на поцілунки така реакція? Як Ви справлялись раніше?
Якщо ні, то коли і можливо після якої подіїї поцілунки стали неприємними?

Важливо зрозуміти, які переживання стоять за цією реакцією, тому що однозначного "вгадування" чому це так не буває

👍 радити психолога:

18-06-2024 22:05:54Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 367142 для Яна Дмитрівна

Інші теж саме, на будь-які дотики,як починала тільки зустрічатися відразу не подобалося, раніше намагалася не звертати уваги, сильно любила,а зараз взагалі не можу цілуватися,мені не подобається з ним цілуватися,він і сам в мене запитував в чому справа,а я не знаю,що відповісти.Останні роки в плані інтиму теж проблеми,як би то сказати,мені важко возбудитися чи шо,мені зачасту не хочеться близькості з ним


психолог онлайн
Це напевне, дуже ускладнює стосунки для Вас із партнером, особливо з наявністю почуттів. Але тут потрібно розбиратись з чим це пов*язано.
Ваше "не подобалось" - це що за емоції? Відраза? Огида? Злість? СТрах? Ще щось чи їх сукупність? Які думки виникають при поцілунках чи думках про них? Якісь чіткі слова, можливо?

А як з іншими людьми? Обіцями, поцілунки в щоку, торкання? Ви вказували, що з попереднім хлопцем проблем не було, чи відбувалось якесь потрясіння, особисте, у Вашому житті в період між стосунками?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Добрий день. Чому ви з цим чоловіком разом? Як ви познайомилися? Як почали зустрічатися?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго ранку!
цитата:

Інші теж саме, на будь-які дотики,як починала тільки зустрічатися відразу не подобалося, раніше намагалася не звертати уваги, сильно любила

Щодо сильно любила можуть бути великі сумніви. Чи справді то було кохання? Адже в коханні партнера приймають цілісно, а не вибірково - типу характер подобається, а сексуального потягу немає. Більше того, є щось схоже на відразу, яка проявляється у супротиві до близького тілесного контакту. Для пристойності вона маскується під нейтральне "не подобається."
А ось і Ваші слова на підтвердження моїх висновків -
цитата:

Останні роки в плані інтиму теж проблеми,як би то сказати,мені важко возбудитися чи шо,мені зачасту не хочеться близькості з ним

Таким способом Ваше тіло заперечує слова про любов(!) Вчіться довіряти тілу. Воно не бреше.

Відредаговано автором 19-06-2024 09:23:21


👍 радити психолога:


психолог онлайн
Ваш дискомфорт під час поцілунків і дотиків, а також проблеми з інтимністю можуть мати різні причини. Щоб розібратися в цій ситуації глибше, рекомендую звернутися до психолога. Професійна допомога допоможе вам знайти причини ваших відчуттів та вирішити проблеми у стосунках.

👍 радити психолога:

19-06-2024 17:15:11Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 367145 для Яна Дмитрівна

Ваше "не подобалось" - це що за емоції?
Скоріше огида тут буде доречніше,а з іншими все навпаки, виникає думка поскоріше б це припинилося

19-06-2024 17:22:06Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 367147 для Віталія Юріївна

Доброго дня, познайомилися ми 7 років тому,я закінчувала 11 клас,він мені тоді сподобався,спілкувалися,потім перестали,я йому була нецікава.Почали зустрічатися в 2020 році,він мені написав,ми прогулялися, потім пропав,потім знову з'явився,його цікавив чисто секс,а він моє перше кохання,розуміла це,але все одно була з ним,потім ми розійшлися бо я на літо поїхала в інше місто, вдруге зустрілися в зимку 2021, спочатку мені було байдуже, думала,що все пройшло,а потім він почав залицятися,проявляти знаки уваги, сказав,що зрозумів шо любе мене,на початку стосунків весь час мене доводив мене до сліз,оскорбляа,а я стояла і слухала його,і плакала,але все одно погодилася з ним жити,мені здавалося,шо він робив для мене те,чого ніхто не робив,часто дарував квіти,приїжав у місто і забирав мене додому за 100км, заради мене кинув роботу і переїхав до міста,забрав мої речі і почали жити разом,багато сварилися, збирала речі...

19-06-2024 17:27:48Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 367156 для Володимир Анатолійович

Доброго дня)
Мені на той момент здавалося,що люблю,бо він моє перше кохання,я вважала,шо причини в мені,або він шось не так робе.Як позбутися тоді цієї нав'язливої думки про те шо кохаю, якщо навіть моє тіло його не приймає?


психолог онлайн
З вашою історією вам варто звернутися в індивідуальну роботу з психотерапевтом. Бо мені здається,що є ще деякі деталі,які мають велике значення щодо ваших тілесних реакцій.

Ви багато пишете про нього,і мало пишете про себе.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

Мені на той момент здавалося,що люблю,бо він моє перше кохання,я вважала,шо причини в мені,або він шось не так робе.

Перше кохання... З ним стільки пов'язано. І через нього стільки всього відбувається... Воно як дар для більшості людей. І, буває, прокляттям або важким тягарем для інших.
цитата:

Як позбутися тоді цієї нав'язливої думки про те шо кохаю, якщо навіть моє тіло його не приймає?

Ну як позбутись? Сміливо піти вглиб почуттів, намагаючись розібратись де кохання, а де спогади про кохання та склавшийся в ранній період життя погляд, ніби НЕМОЖНА зрадити першому коханню, переступити крізь нього. Це, власне, про відвертий діалог з собою - чистий і невимушений, без опасінь і упередженості. Допомогти його організувати і провести може психолог, до якого виникне ДОВІРА.

Ось тут -
цитата:

мені здавалося,шо він робив для мене те,чого ніхто не робив,часто дарував квіти,приїжав у місто і забирав мене додому за 100км, заради мене кинув роботу і переїхав до міста,забрав мої речі

, на мій погляд, криються усі відповіді на Ваші поточні проблеми. Там буде про бажані емоції, брак життєвого досвіду, про певний обмін дарами, точніше жертвами - він для Вас, а Ви, в свою чергу, для нього.

👍 радити психолога:

19-06-2024 22:04:29Доповнення від автора

↩ Реакція на відповідь № 367205 для Володимир Анатолійович

Велике Вам дякую)Ви допомогли мені визначити в якому напрямку рухатися,хоча б з чого почати)

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
qr