У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як пережити зраду й залишитися у стосунках?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Невірність, зрада » Як пережити зраду й залишитися у стосунках?
Нещодавно дізналася про те, що чоловік регулярно мені зраджує. але не з жінками, а з іншими чоловіками З ними знайомиться на форумах знайомств ЛГБТІ. У шлюбі понад 10 років, зради тривають майже весь період шлюбу. Після тривалих розмов вирішили спробувати зберегти сім'ю. Чоловік обіцяє змінити свою поведінку, але я не можу знову довіряти.
Питання від: ; Вік: 44

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
3
Яна Дмитрівна Кузик
Марія Радченко
Наталия Горская
Доброго дня!
Ваше питання вже має відповідь - пережити, прожити всі почуття з цього приводу і якщо є бажання поступово відроджувати довіру. Це велике потрясіння і воно лише рішенням волі не нівелюється. Вам потрібно знайти психотерапевта і поступово розплутувати шари своїх почуттів, емоцій. Зрада - це велике потрясіння та біль! Щиро співчуваю вам і бажаю відродити внутрішній спокій!

👍 радити психолога:


психолог онлайн
2
Яна Дмитрівна Кузик
Алла Володимирівна Романенко
Доброго вечора.

Чи влаштовує Вас особисто поведінка чоловіка, і чи зможете Ви залишатися в стосунках, якщо чоловік продовжуватиме зраджувати? Справа навіть не в тому, що чоловік належить до ЛГБТ (цього факту Ви змінити не можете, сам чоловік - теж, бо орієнтація вроджена). А в тому, що мати зв'язки на стороні - це особистий вибір Вашого партнера, який був зроблений цілком усвідомлено, навіть якщо припустити, що зради - це відігування якихось внутрішніх проблем Вашого чоловіка.
Тому на перше місце ставити слід, на мою думку, не те як зберегти шлюб, а те як Вам зберегти свій психічний стан та позбавитися від ілюзій в стосунках. Якщо ж чоловік теж хоче зберегти шлюб і шукати з Вами якихось компромісів, то ви обидва можете звернутися на консультацію парою. Парна консультація не гарантує, що шлюб буде збережений (чи навпаки, зруйнований). Доля шлюбу цілком залежить від вас обох.

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Ваша ситуація нестандартна. Не сприймайте як суперника стороннього чоловіка, хоч це, звичайно, складно зробити. Важливо зрозуміти, що ситуація не залежить від Вас.
Не звинувачуйте чоловіка, не засуджуйте. Ви нічого не досягнете.
Сексуальна орієнтація - це властивість особистості, яка не залежить від партнера. вона є дуже індивідуальною.
Якщо ви живете разом більше 10 років і у чоловіка явно позначився сексуальний потяг до представників своєї статі, то Ваш чоловік не гей, він бісексуальний.
Тут важливо визнати, що Ваш чоловік – не зовсім звичайний чоловік.
Ви живете разом більше 10 років, він не хоче втрачати Вас, це цілком може бути доказом того, що він любить Вас, але йому важко відмовитися від природної даності.
Спробуйте зрозуміти його. Потрібно проаналізувати те, що відбувається.
Чи можливо зберегти сім'ю та як Ваш чоловік бачить спільне життя, в якій формі?
Ваше майбутнє залежить від того, чи зможете Ви його прийняти таким.
Можна домовлятися, знаходити варіанти.
Якщо ж не знайдете виходу, варто залишитися друзями.

Відредаговано автором 26-06-2024 02:56:09


👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу переживання невірності в стосунках, зради близьких людей вцілому


психолог онлайн
Доброго ранку nata!
Жодна людина довіряти тому, хто зрадив, одразу не зможе. На те, щоб повернулася довіра потрібний час і докази того, що людина змінилася повністю. Окрім того, якщо у Вашого чоловіка такі нахили, на превеликий жаль, як на мене, одним лише бажанням змінитися, не обійдеться. Бо це і фізіологія і психологія людини, які змінюються дуже поступово і потребують не аби яких зусиль, якщо, певне, сама людина цього хоче. Питання вже до Вашого чоловіка. Він хоче змінити свою орієнтацію? Це перше. І друге питання. Якщо людина зраджує, отже, чогось в ваших стосунках недостатньо для того, щоб жити в гармонії. І як варіант - нерозуміння основного сенсу життя людини вцілому, як у Вас, так і у Вашого чоловіка. Адже, "танго завжди танцюють двоє". Тобто, в парі не буває когось одного винного.
Але...
Те, що Ваш чоловік хоче зберегти сім'ю, дає шанси на її збереження однозначно.
А у таких випадках потрібна трансформаційна робота з сімейним психологом і Вас, і Вашого чоловіка. Для чоловіка - це допомога у зміні внутрішніх налаштувань, що допоможе і змінити сексуальні вподобання, а для Вас - можливість правильно пройти цю травмуючи ситуацію і зберегти свою цілісність та цінність як жінці та
людині.
Насправді, у всіх зовнішніх проблемах присутнє наше неправильне ставлення до близьких людей, нерозуміння законів природи чоловіка та жінки і їх стосунків, неправильно сформований світогляд та відсутність розуміння основного сенсу життя, як це не дивно.
У любому випадку, випадкових ситуацій не буває. І якщо життя поставило перед вами такі виклики, отже, вони повинні чомусь навчити і допомогти рухатися вперед. Тим паче, що ви разом прожили десять років. Для стосунків - це немало, однозначно. І легше все до кінця зруйнувати, а от збудувати щось нове...
Найгірше - це застрягнути на своїх образах і спробувати "втекти" від проблеми. Якщо вона є, єдиний правильний шлях - це почати її розв'язувати поступово та наполегливо. Інакше, можна ту ж саму глибинну внутрішню проблему потягнути за собою і в інші стосунки.

Відредаговано автором 26-06-2024 07:49:16


👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

01-06-2024 Ситуация
Психологічний аналіз творів
Зіґмунд Фройд
книгаЗіґмунд Фройд теми: вибір система жизнь
Управление гневом / Anger Management (2003)
фільмУправление гневом / Anger Management (2003) теми: межі выражение гнева границы

Рекомендуємо

Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

Предательство: девятый круг ада Предательство: девятый круг ада

Предательство – оборотная сторона преданности. Преднамеренное причинение вреда (морального, материального), доверившемуся тебе человеку ...

Как пережить измену Как пережить измену

Как пережить измену мужа или жены? Как простить измену любимому человеку и прощать ли? Нужно простить или хочу простить измену? Очень часто в этот период теряется доверие к партнеру...

Вас предали? это прекрасно! Вас предали? это прекрасно!

Практически каждый из нас может сказать, что его хоть раз, но предавали… Но так ли уж страшен этот феномен, и что такое вообще предательство? Итак, Вас предали. Поздравляю! Это отличный повод стать лучше! Для этого необходимо сделать три шага.

Муж ушел к другой. Как вернуть? Муж ушел к другой. Как вернуть?

Хотите ли вы именно этого? Давайте проведём мысленный эксперимент. Представьте себе идеальное разрешение нынешней ситуации. Что вы видите в этом идеальном образе будущего – вернувшегося мужа, или что всё стало как было раньше?

Несколько слов о предательстве Несколько слов о предательстве

Каждого из нас хоть раз в жизни предавали, по крайней мере, мы так думаем. Это может быть близкий,  родной человек, может быть просто знакомый, иногда это мы сами или  можно просто себя почувствовать преданным...

qr