чи варто чекати

Вопрос психологу » чи варто чекати
нарушение
ми з ним зустрічались рік часу..йому 17 мені 15...все було добре..звичайно як і у кожної пари були деякі непопрозуміння , розходження, але ми старались миритись....Після пів року зустрічання він почав зустрічатись з моєю найкращою подружкою......вони розійшлись і він зрозумів , що неможе без мене жити...почав мене добиватись але я йому невірила..невірила у його почуття і півроку часу він мене добивався..пізніше я згодилась..все було чудовго...но чому я поцілувалась з один хлопцем і з тим яким я розійшлась рік часу ми розійшлись....6 місяців ми неспілкувались взагалі...ні потелефону, ні вчаті....взагалі...через тих 6 місяців я виршила йому написати..після того у нас почалось спілкування...3 місяці день вдень ми спілкувались по 8 годин на день...але сталось так шо він почав зустрічатись з своєю колишньою дівчиною і моєю одногрупницею....ось він сказав , що нелюбить її , що він кохає мене, а до тої дівчини заставляє себе щоб його тянуло до мене...я нерузмію , що мені треба зробити,щоб ми помирились я дуже сильно його люблю...я розумію , що мені тільки 15 років і вмене ще неодин такий буде...але це реально та людина з якою я б хотіла мати майбутнє..але мені була неприємна одна фраза він сказав шо ми були рік часу і між нами небуло нтиму....але я небула до цього готова..він мене спитався чи я оготова до того зараз...я сказала , що так...як мені правльніше зробити...забути його чи чекати поки він розійдеться з своєю дівчиною?
Вопрос задан: ; Возраст: 15
подписка на этот вопрос


консультация психолога онлайн Читала вашого листа і відчула як стосунки, мов болото, затягують вас. Все в"язке, повільне, нудне.
Тфтьяна, йдіть уперед, годі озиратися назад. Попереду так багато цікавого, а перше кохання іноді дійсно завдає болю. Проте біль і страждання роблять нас сильнішими. Зважайте на себе: стосунки мають приносити задоволення.
Ви молоді, випробовуєте міцність цього світу, розпочинаєте стосунки і швидко їх закінчуєте. Час спроб і помилок. Не стійте на місці, йдіть уперед!

Рекомендую вам статтю: сайт Мастерская гармоничной личности - раздел "Полезно", подраздел "Философия жизни" статья "Несчастная любовь" отзыв
добавить психолога в избранные

комментарий
супер психолог онлайн!

Чтобы задать вопрос или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Похожие вопросы

ответ онлайн Чи варто чекати доки він відкриється?
Обзоры фильмов и книг от психологов

Новые публикации психологов

 • психологическая публикация 3 шага к работе для души

  Работа для души - это профессиональная деятельность человека, которая совмещает "люблю", "могу", "зарабатываю". С чего начинается путь к такой работе? С понимания, что я люблю ...

 • психологическая публикация Романтика семейных отношений

  В конфетно-букетный период романтика происходит сама собой. В семейных отношениях романтика тихая и спокойная, как лесное озеро. И конечно, требует усилий.

 • психологическая публикация Жизнь в отношениях останавливается когда…

  Стыд и страх останавливают любовь и делают отношения функциональными. Это когда человек напротив или ты сам - предмет, которым можно пользоваться или быть использованным.

 • психологическая публикация Работа или служение

  Психотерапия с Андреем продолжалась 17 месяцев, за это время тема его работы не часто всплывала в нашей беседе. Интересно, и в чем же разница? Служат ради высшей цели, а работают для себя?

 • психологическая публикация «Кто такой психолог и с чем его едят» или главные мифы о психологах

  Когда-то я пыталась развенчивать ложные представления о психологах. Потом я поняла, что спорить бесполезно, потому что сами эти предубеждения – это некий симптом.

Наши психологи