чи варто чекати

Вопрос психологу » чи варто чекати
нарушение
ми з ним зустрічались рік часу..йому 17 мені 15...все було добре..звичайно як і у кожної пари були деякі непопрозуміння , розходження, але ми старались миритись....Після пів року зустрічання він почав зустрічатись з моєю найкращою подружкою......вони розійшлись і він зрозумів , що неможе без мене жити...почав мене добиватись але я йому невірила..невірила у його почуття і півроку часу він мене добивався..пізніше я згодилась..все було чудовго...но чому я поцілувалась з один хлопцем і з тим яким я розійшлась рік часу ми розійшлись....6 місяців ми неспілкувались взагалі...ні потелефону, ні вчаті....взагалі...через тих 6 місяців я виршила йому написати..після того у нас почалось спілкування...3 місяці день вдень ми спілкувались по 8 годин на день...але сталось так шо він почав зустрічатись з своєю колишньою дівчиною і моєю одногрупницею....ось він сказав , що нелюбить її , що він кохає мене, а до тої дівчини заставляє себе щоб його тянуло до мене...я нерузмію , що мені треба зробити,щоб ми помирились я дуже сильно його люблю...я розумію , що мені тільки 15 років і вмене ще неодин такий буде...але це реально та людина з якою я б хотіла мати майбутнє..але мені була неприємна одна фраза він сказав шо ми були рік часу і між нами небуло нтиму....але я небула до цього готова..він мене спитався чи я оготова до того зараз...я сказала , що так...як мені правльніше зробити...забути його чи чекати поки він розійдеться з своєю дівчиною?
Вопрос задан: ; Возраст: 15
подписка на этот вопрос


консультация психолога онлайн Читала вашого листа і відчула як стосунки, мов болото, затягують вас. Все в"язке, повільне, нудне.
Тфтьяна, йдіть уперед, годі озиратися назад. Попереду так багато цікавого, а перше кохання іноді дійсно завдає болю. Проте біль і страждання роблять нас сильнішими. Зважайте на себе: стосунки мають приносити задоволення.
Ви молоді, випробовуєте міцність цього світу, розпочинаєте стосунки і швидко їх закінчуєте. Час спроб і помилок. Не стійте на місці, йдіть уперед!

Рекомендую вам статтю: сайт Мастерская гармоничной личности - раздел "Полезно", подраздел "Философия жизни" статья "Несчастная любовь" отзыв
добавить психолога в избранные

комментарий
супер психолог онлайн!

Чтобы задать вопрос или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!

Похожие вопросы

ответ онлайн Чи варто чекати доки він відкриється?
Обзоры фильмов и книг от психологов

Новые публикации психологов

 • психологическая публикация Что такое любовь

  Сначало мы влюбляемся в наши собственные проекции, наделяем избранного/ную всемя самыми лучшими качествами что есть непосредственно в нас самих. Серотонин повышаеться и мы "играем в любовь".

 • психологическая публикация Измена и отношения. Жизнь после измены.

  Жизнь после измены продолжается! Слово измена созвучно с изменениями, а значит так жить больше нельзя и продолжаться не может, имеет смысл рассмотреть отношения со стороны и что-то изменить в Вашей жизни.

 • психологическая публикация Анекдоты в позитивной психотерапии

  Жизненные трудности могут быть нивелированы методами краткосрочной позитивной терапии, к которым относятся юмор и простые жизненные анекдоты.

 • психологическая публикация Моя витальная тоска

  Бывало ли так, что в жизни хватает всего? Но, не смотря на это все, иногда на Вас «что-то находит». То ли грусть, то ли печалька. Знакомо? Тогда нам по пути.

 • психологическая публикация Пять признаков того, что вы в надежном контакте с реальностью

  Не секрет, что каждый из нас живет в двух реальностях одновременно – внутренней и внешней. Внутреннюю реальность составляют наши телесные ощущения, мысли, желания, потребности, фантазии...

Наши психологи