«Ніколи не пізно стати тим, ким тобі хочеться бути.»
Питання від: katya Вік: 19

В чому може бути причина його скутості та соромязливості поряд зі мною….?

Набралася я сміливості… хоча це важко так назвати… я написала до нього першою… І зараз мені просто якось є не по собі… я не знаю чи я отримаю повідомлення від нього.. Він є особою дуже соромязливою.. як тільки я могла заговорити до нього, то він починав стидатися… Ну це правда смішно виглядало… Він говорив зі мною, але на лиці весь час була ця незрозуміла усмішка… Але першим він до мене не насмілюється ні підійти, ні заговорити, ні написати… Хоча я бачу діється щось не те…. На мій погляд я не можу сказати те, що я є йому без різниці… бо він весь час стає поряд зі мною, сідає біля мне але але … у мене весь час всередині якийсь неспокій через те, що він мені дуже подобається і я боюсь його втратити..…..
Порадьте будь ласка що мені робити!!!
Я просто не можу уявити яка тому може бути причина чому він такий соромязливий біля мене?
Допоможіть мені розібратися у цій ситуації
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

katya, як давно ви разом? Якщо це лише початок стосунків, то може познайомившись ближче Ваш хлопець стане сміливішим. Як багато часу ви проводите разом, як він спілкується з іншими людьми. Можливо хлопець не має досвіду спілкування з дівчатами, і тому соромиться, а можливо - цікавиться Вами. Тут може бути багато причин, але заочно важко сказати.