Нора Маркман
Питання від: Алекс Вік: 29

Тривожність після спілкування з Батьковою співмешканкою

Доброї ночі, так склалось що в 2003 батько в друге пішов з сім'ї , з того часу відносини з ним змінились не в кращу сторону, вчора був у його співмешканкиу гостях, чесно кажучи не особо хотілось з нею спілкуватись, запропонували повечеряти трохи не зручно було тай перед батьком не хотілось відмовляти, мені з ним спілкування важливе, страху їсти їжу від його співмешканки було дуже багато, мама колись ходила до гадалки та сказала щоб ні в якому разі не їв їжу від батька співмешкаки, відмовлятись було не зручно поїв але тривоги було дуже багато чи не пороблено так би мовити, зараз сижу і тривожусь.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

страх пороблено давить на голову
страх негативного впливу
Нелли Викторовна Дебелая — психолог
Нелли Викторовна Дебелая психолог

Психолог більше не активний на сайті

Не, ну то что мама сказала "не ешь" - это понятно. Конкурентка, все таки, и мужика увела.
Насыпали вам еду из общей посуды? Ели все вместе? Если "да", тогда не беспокойтесь. Не можете успокоиться - сходите к гадалке.
А если хотите понять, почему вы мнительный такой - тогда к психологу. На очную работу.
Удачи!
Алекс,
Мне кажется, тревожность была и без гадалки.
Достаточно того, что вы написали - что отец уже уходил из семьи. Что общение с ним важно для вас.
Не простые отношения и роли в вашей семье. Много вопросов и тревоги возникает как в отношении отца. Например - не уйдет ли, не бросит ли вас. Так и в отношении женщин - его партнерши и вашей мамы.
Вам 29 лет, как я понимаю, вы живете с мамой. Что тоже говорит о тревожности.
Причем тут еще надо разобраться - ваша это тревожность или мамина. Ведь если вы уйдете и будете жить самостоятельно - то мама останется сама. И ей страшно.
А если вы будете есть пищу другой женщиной приготовленную, то она словно заберет вас от мамы.
Так что - присоединяюсь к коллеге - хотите разобраться и жить своей жизнью, продолжая любить и общаться с родителями - добро пожаловать к психотерапевту.
Алекс,тревога о которой вы пишете, явно мамина.Вопрос,что вы испытали при уходе отца из семьи? Обычно,когда отец уходит из семьи, то ребенок чувствует страх потери,страх брошенности.Какие вы испытали чувства и с какими живете сейчас к вашему отцу... можно по исследовать ваши чувства и обнаружить причину вашей тревоги.Тут больше про вас и вашу личную жизнь важно знать,что бы понять больше происходящее.
коли батько перший раз йшов мені було 14 чи 15
відчув себе покинутим
ще багато злоби на батькову співмешканку навіть не поздоровалась зі мною чесно кажучи і їсти особо не хотілось, коли я батькові телефонував вона постійно брала трубку і намагалась мене повчати
да і їсти іжу від ворога не приємно
плюс у мене ,кардіофобія(всд) і невроз навязливих станів, мати хворіє важко атрофія кори головного мозку, а батькові враження що всерівно
а ще батька співмешканка затащила в секту свідки Егови і мене це теж тривожить
да і на батька образи багато що не признавався 2 роки не бачились
а ще я маму зрадив , поївши їжі батькової співмешканки
ще прийшла дума про енергетику їжі
і про те що їсти не хотів а себе заставив