У чоловіка важкий період у житті, як йому допомогти?
Відносини зі мною похолоднішали, коханий став дуже дратівливий постійно зганяє злість на мені. А недавно зізнався що не впевниний що любить мене, а має почуття до колишньої дівчини. Хоч мені було дуже боляче це чути, я наполягала щоб він виговорився. І чоловік розказав що хоче бути зі мною, а такі думки пояснює важкою ситуацією у житті (тобто за час коли був з нею усе було гаразд). Також він каже що перестав про будь що мріяти і взагалі не бачить ніякого свого майбутнього!
Я вірю що у нас усе буде гаразд, але як допомогти йому забути про минуе і не думати про нього, а жити зараз з нами. Сьогодні сказав що хоче змвнитись, але незнає як, ніби він мене любить але водночас хоче відштовхнути (коханий часто до усього присікується, шукає що я роблю не так, хоча каже що любить)...
Допоможіть будь ласка врятувати нашу сімю!