Оксана Юрьевна Селезнева
Питання від: Неугомонная Вік: 16

Як йому пояснити, що він повернеться живий?

Зараз чекаю коханого з АТО. Він уже досить давно там, 4 місяці. Він втратив віру у наше майбутнє. Він каже, що кохає і я це відчуваю, він знає, що і я кохаю та він втратив віру у те, що повернеться і наше з ним життя продовжиться. Я намагаюсь йому пояснити, що що б не сталося ми будемо разом. Він часто думає про те, що може не повернутися живим, хоча я кожен раз йому говорю, що цього бути не може, що він повернеться до мене і що я дуже сильно його чекаю. Я намагаюся відводити його від таких думок. Займаюся деякою волонтерською роботою і його це радує, каже що дуже радий, що у нього така дівчина як я. Часто мене називає майбутньою жінкою і знаю всіх хлопців які зараз з ним там. Та все ж не можу йому пояснити, що він має повернутися живим і що він взагаді повернеться звідти, вони зневірилися в тому бо їм багато разів казали, що відпустять але не відпускали. Дехто з хлопців уже починає страждати психічними розладами, за нього боюся.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Алена Ивановна Узунова-Цебенога — психолог
Алена Ивановна Узунова-Цебенога психолог

Психолог більше не активний на сайті

Здравствуйте.
Мы не можем просить, заставлять, убеждать других людей в том, во что мы искренне верим, но мы можем верить сами, ждать и поддерживать их.
Но таким, как Вы - ждущим и верящим, тоже нужна поддержка, поэтому я предлагаю Вам свою помощь.
Я состою в Волонтерской психологической службе, которая работает с ребятами из АТО и их семьями.
Вот мой телефон - 0672711426 Алена, звоните, готова Вас поддерживать и быть рядом.
Администрация сайта прошу прощения, это не реклама, наша ВПС предлагает такую помощь бесплатно.