«Питання, яке ставить мене в глухий кут: «Чи божевільний я чи всі інші?»»
Питання від: Юлiанна Вік: 18

Моя тiтка

Здаствуйте! Проблема в тому,що моя тiтка зустрiчаеться з моi'м бившим хлопцем,мене це не так хвилюе,як те,що вiн завжди про мене розказуе i'й.З ним ми познайомились в чатi,мирно розiйшлися,почуттiв нема нiяких,е коханий,але це мене дратуе.Дратуе, що вона розказуе завжди про нього,про моего теперiшнього хлопця i хоче з ним зутрiтись(я не знаю для чого,говорить, що просто поговорити).Мiй бивший ще одногрупник моего хлопця,я не хочу з ним спiлкуватись.Моя тiтка розведена,мае дитину,старша бившого на 7 рокiв,розвелась iз-за нього .Як себе поводити,коли вони одружаться?
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Алена Михайловна Леванда — психолог
Алена Михайловна Леванда психолог

Психолог більше не активний на сайті

Юлианна вы проживаете вместе со своей тетей?Если нет ведите себя как считаете нужным,были отношения ,сейчас их нет -это нормально,есть другие отношения.
Вона проживае в нас,але тимчасово
Алена Михайловна Леванда — психолог
Алена Михайловна Леванда психолог

Психолог більше не активний на сайті

Юлианна,она со своим парнем говорит о вас,т.к вы есть тема для общего разговора.Между ними нет общего интереса ,кроме вас.Но т.к она проживает временно у вас ,есть надежда ,что вы избавитесь от этой пары в скором будущем.
Дякую за консультацiю