Виктория Владимировна Носенко
Питання від: Viktoria Вік: 26

Психогенний кашель...

Донечці 6 років . Цього року пішла до школи. Місяць перед тим почав турбувати сухий кашель. Всі обстеження пройшли, все в порядку. Лікар запідозрив невротичний кашель. Стосовно школи ще в процесі адаптації. Трохи важко вдається. Ми до неї відносимось з любовю та повагою, і донечка думала, що так є всюди, і от коли вона пішла в колектив побачила, що діти є різні і інколи можуть говорити неприємні нам речі, і вона це важко переживає. Хвилюється, щоб її хтось не образив і т . Д.
Ми старались якнайкраще до дитини, ніжно, гарно без критик та образ, за 6 років ми не дозволили собі до дитини ніодного образливого слова сказати, і вона у нас зараз є такою ніжною, доброю, але водночас емоційною за все хвилюється.
Ще й до того маємо проблему з тим, що одного разу коли вона їла сосику і там щось попалось,то тепер вона боїться їсти, в тій їжі все роздивляється, їсть неохоче, кашель в цей час ще більший, ще каже після того що ніби їй в горлі щось заваджає, коли
рибкою годував чоловік я неодноразово наголошувала, щоб обережно бо кісточки, чи то вона ше й того злякалася..... Я незнаю як бути, вдень постійно кашляє, вночі ні ..... Навіть зараз от сидить в кашляє ... Як я можу допомогти дитині. Спеціаліста тут немає толкового, живемо у невеликому містечку, а можливості поїхати десь немає, бо з грудною дитиною вдома.... Буду вдячна за ваші рекомендації.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Здравствуйте, Виктория!
А вы тревожная мама?
Как вы готовили себя и ребёнка к школе, в которой будут разные дети, и есть дети, которые могут обидеть, также как и дети, с которыми вполне можно подружиться?
Я б сказала, що так я тривожна мама. Говорила, що діточки є різні, що вона завжди може розраховувати на мою допомогу, щоб не боялась просити допомоги у вчителя, що ніхто немає права ображати її і щоб вона поважала інших. Що не завжди комусь подобається те, що і нам і навпаки.Ніхто не може сміятися над тобою і принижувати. Це – неправильно У будь-якій ситуації знай – у тебе є захист. Цей захист – я. Можеш будь коли подзвонити мені і т . Д
Що не всі дітки нечемні, що в школі вона неодмінно знайде собі друга ...
Доброго дня.
Відчувається що вас саму тривожить адаптація дитини до школи..
І підсвідомо вона перебирає ваші почуття.
"Ніхто не може сміятися над тобою і принижувати. Це – неправильно У будь-якій ситуації знай – у тебе є захист. Цей захист – я. Можеш будь коли"

Ваші слова тут діють зворотнім шляхом.
Чому взагалі про це вирішили сказати?
Можливо ви колись переживали приниження і неповагу? Навіщо говорити це дитині яка ще не бачила школи?І не стикалася з цим?
Навпаки потрібно позитивно налаштовуаати: все буде добре, ти знайдеш гарних друзів, тобі буде цікаво..
В такому дусі
Алексей Андреевич Ромащук (Николаев) — психолог
Алексей Андреевич Ромащук (Николаев) психолог

Психолог більше не активний на сайті

Здравствуйте. Теперь придется учить ребёнка правде жизни по новому.
цитата:
Ніхто не може сміятися над тобою і принижувати. Це – неправильно

Но они же это делают! И никто по большей части их не может наказать. Ваши слова отличаются от реальности.
цитата:
У будь-якій ситуації знай – у тебе є захист. Цей захист – я.

А как ребёнку справляться самой? Разве по каждому поводу нужно бежать к маме?
Сложно жить в мире без агрессии. Вы сама воспитываете ребенка?

Ответ отредактирован автором 04-09-2020 15:27:14

Если вы проходили диагностику и по медицинским показаниям здоровье в норме, то кашель действительно может иметь психологическую причину. Ребенок может иметь агрессивные чувства, которые не может выразить словами, поэтому может покашливать. Нужна работа с
детским психологом. Возможно он есть в вашей школе. Ищите возможности чтобы обратиться.