Доброго дня, nik32b.
Перш за все, запам'ятайте: Ви не відповідальна за почуття, бажання, ставлення, поведінку інших людей, а лише з свої, тому зараз, у цій ситуації, я б Вам рекомендувала орієнтуватися на власні почуття.
цитата:
Встречалась с парнем, поссорились, расстались.
Хто був ініціатором розлучення і яка причина? Що Вам давали ці стосунки, а чого у них не вистачало?
цитата:
После расставания мы часто с ним общались, дружили, потом встретились в живую так как живем в соседних домах. Спустя 3 месяца я решила написать бывшему, он мне ответил, хотя я думала пошлет, но нет.
Чому Ви вирішили написати йому? Ви б хотіли відновити ці стосунки?
цитата:
Но я тоже вроде что то чувствую к нему, но дело в том что он полная противоположность моему типажу парней...Он мне нравится как человек. Но внешне нет.
Запитайте себе: чи він мене приваблює як хлопець (в сексуальному плані)? Чи можливо це більше любов-дружба?
цитата:
Вдруг я его просто пожалела и ответила взаимностью. Я его не хочу терять, он стал мне дорог.
На жаль, на жалощах партнерських стосунків не побудуєш + Ви написали, що боїтеся втрати його як друга. Знаєте, любов - взаємне почуття, а не коли один
любить, а інший - дозволяє себе любити (адже тоді ви не зможете дати йому те, на що він заслуговує). Якщо Ви дійсно цінуєте цього друга, то, перш за все, розберіться із власнми почуттями.