Не та спеціальність
Із самого дитинства я хотіла бути стоматологом, але в 9 класі почала хотіти отримувати професію та освіту у сфері маркетингу. Батько був проти, мама не сильно була проти ( головне, щоб робота була високоплачувана). В 11 класі я обирала ЗНО для вступу на маркетинг, але батько дуже хотів , щоб я стала стоматологом. Буквально за день я перемінила своє рішення ( не взяла на себе відповідальність зробити так як хочу я, зламалася )
Коли настав час подавати документи у вуз , ми їхали у Київ , але я точно не знала куди я вступатиму( це може виглядати безглуздо і смішно , але я остаточний вибір зробила в дорозі до університету , хоча кожного дня протягом 3 років думала і вагалася куди вступати)
Я обрала спеціальність Економічна психологія , бо мама сказала, що вчитися на економічній спеціальності безглуздо і в Україні немає якісної університетської освіти для спеціальності Маркетинг ( частково я з нею згодна, але базу отримати мені б хотілося). Подали документи.
Через 5 днів ми поїхали у Київ забирати документи із психології і вступати на стомат факультет , бо я вирішила , що так буде краще, бо стоматологом бути я хотіла в дитинстві і за цю роботу непогано платять ( що впринципі найголовніше для моїх батьків ) але слід зауважити, що протягом цих 5 днів я дууууууже вагалася чи варто їхати чи ні . Зараз я вчусь на стоматі , вчитися дуже важко , хоча я наполеглива і проблем з навчанням раніше не було, немає ніякого інтересу до майбутньої професії ( почала цікавитись , що мене чекає у даній професіі) . Зараз дуже сильно жалкую, що не пішла на маркетинг. Однією з причин ще було те, що я недостатньо розумна в математиці і моя вчитель сказала, що я не здам ЗНО ( я повірила в те, що не здам) + я б не потягнула вищу математику.
Хочу працювати в компанії маркетологом, але боюся що в мене не вийде , знову ж таки через ту математику. Думаю , що в мене крім стоматології нічого більше в професійному плані не вийде...
Зараз хочу кидати універ і вступати на маркетинг , але почати працювати і заробити на навчання по спеціальності маркетинг. Одночасно вчитися на 2 факультетах не можу ніяк , через брак вільного часу.
Кидати чи ні ?
Допоможіть ,будь ласка , звернутися більше ні до кого!!!