моє відчуття не любові до людини.
Ваше почуття "не любові" у кожному випадку різне (у першому Вас ображали, а у другому - Ви боїтеся розчинитися у партнерові, вам його забагато), тому ці стосунки не мають нічого спільного, проте Ви їх, все ж таки, об'єднуєте і це говорить про щось Ваше (можливо, що все-таки, біль із попередніх стосунків відіграв свою роль у теперішніх).
цитата:
Щодо батьків тоо вони мене можуть не зрозуміти, навіть не знаю що може тратися поганого А ще є страх, що через батьків мої проблеми будеьзнати хтось ще(там подруга мами чи щось таке).
Загалом, поняття "хороші стосунки" дуже абстрактне і це необхідно досліджувати більш детально. Чому я Вас про них запитала: дитячо-батьківські стосунки, прив'язаність у них відіграють важливу роль у тому, як ми будуємо стосунки із партнерами.
цитата:
Хочеться щоб допомогли розібратися в собі і порадили як діяти дальше.
На жаль, психологи не дають порад, проте ми здатні допомогти Вам зрозуміти ваші дійсні бажання, почуття і, на їхній основі, Ви вже сама визначите свій напрямок руху.
цитата:
Я хочу бути з цією людиною, але не можу бо це дає мені сильну біль і відразу до людини.
Ви написали своє "хочу" - це вже прогрес. Проте подумайте, якими це мають бути стосунки. Можливо зараз Ви потребуєте дистанціювання, щоб краще зрозуміти себе і це також ОК. Зараз я бачу наступні зони Вашого розвитку: розвиток самоцінності, саморозуміння та самоприйняття, здатності спиратися на саму себе, відновлення інших сфер життя (соціальна, саморозвитку тощо). Найкраще, у Вашому випадку - це індивідуальна співпраця із психологом. Так, як Ви неповнолітня, то на це необхідна підтримка батьків. Так само Ви можете звернутися до шкільного психолога.
Ответ отредактирован автором 09-11-2020 13:15:25