Страх
У 18 років поїхала навчатися забула про це все але приїхала зараз назат і живу тут нагадує все просто інколи жити не хочиться всі моменти згадуються тільки 1 картинкою і всьо
Скільки не мучила себе щоб згадати не можу
Появився чоловік у мене зараз він мені подобається і дитина є в нас але в стосунках буває так що приставляю ті картинки і аж плакати хочиться а так хочу сильно обійняти чоловіка коли обнімаю перед очима картинки прошлого і це почало не давно з\'являтися місяців 2 -3