Питання від: nikf88 Вік: 27

Страх

Сталася ситуація мамин брат якого не стало 3-4 роки тому він домагався типу сек.. було щось я трішки пам\'ятаю його не стало і я не знаю що саме булочи він чи я почала ну мені років 8-10 було зараз 19 я думаю може він повішався із-за чого може я вина була але взагалі пам\'ятаю його трохи геть трохи.
У 18 років поїхала навчатися забула про це все але приїхала зараз назат і живу тут нагадує все просто інколи жити не хочиться всі моменти згадуються тільки 1 картинкою і всьо
Скільки не мучила себе щоб згадати не можу
Появився чоловік у мене зараз він мені подобається і дитина є в нас але в стосунках буває так що приставляю ті картинки і аж плакати хочиться а так хочу сильно обійняти чоловіка коли обнімаю перед очима картинки прошлого і це почало не давно з\'являтися місяців 2 -3
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

цитата:
перед очима картинки прошлого

Добрый день. Что Вы хотите получить от психологов?
Ваша запрос можно излечить в психотерапии, с этим не просто жить и справляться самостоятельно. Моя поддержка.
Добрий вечір! Співчуваю Вам! Ваше питання для індивідуальної роботи з психологом - мова йде про посттравматичний стресовий розлад. Лікується методами травмофокусована кп терапія або EMDR - це науково обгрунтовані. Обирайте психотерапевта і допоможіть собі!
А в чем вы виноваты? Вы были ребенком, у вас нет здесь никакой ответственности за случившееся. Здесь виновник только ваш дядя. Это сексуальное насилие, и это преступление, и этот мужчина самый настоящий приступник.
И если бы он был жив- ему бы светила тюрьма.
Очень сожалею , что вам пришлось это пережить в таком возрасте. Я бы настоятельно советовала обратиться к психотерапевту, и работать с травмой. Иначе , ваши проблемы с мужчинами и с собой будут как снежный ком наслаиваться.

Ответ отредактирован автором 20-11-2020 22:46:08

Павел Леонидович Басанский (Киев) — психолог
Павел Леонидович Басанский (Киев) психолог

Психолог більше не активний на сайті

Якщо хочете, щоб не з’являлись картинки - треба пройти хоча б кілька сеансів психотерапії.
Звичайними порадами у Вашому випадку не обійтись.