«Коли я прошу вислухати мене, А ти починаєш давати поради, Ти робиш не те...»
Питання від: Мар'яна Вік: 37

Шлюб

Доброго вечора,мій чоловік не обговоривши зі мною питання про те що він хоче звільнитись з роботи і піти на іншу роботу та й ще в іншому місті,він подав документи поставивши перед фактом що він вже прийнятий на роботу. Він поїхав лишив мене з маленькою дитиною , він дзвонити рідко хоче приїхати раз в місяць, і він хоче щоб я переїхала до нього але я не хочу. Я обіжанна і напевно я вирішила сама для себе що цього не хочу. Я б хотіла ще від когось пораду. Гарно дякую.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Марина, добрый вечер!
Какую помощь Вы хотите получить? В чем Ваш вопрос? Кто обеспечивает семью? Сколько лет ребёнку? Как бы Вы могли повлиять, если бы он посоветовался с Вами?
Здравствуйте Марьяна. Вы пишите о том, что вы приняли для себя решение. Какой совет вы хотите получить? Какие у вас отношения были до того как он решил поменять работу?
Павел Леонидович Басанский (Киев) — психолог
Павел Леонидович Басанский (Киев) психолог

Психолог більше не активний на сайті

Доброго, Мар'яна!
Кожна людина має право на власне рішення - Ви також. І чоловік Ваш - теж його має. Але ж коли люди живуть у шлюбі, то повинні рахуватись один з одним і узгоджувати свої рішення - бо вони вже в сімейній системі, а не кожен сам по собі, інакше шлюб може через деякий час і розпастися. Ви, здається, це розумієте. А Ваш чоловік? Як вважаєте? І якщо ні, то може є сенс з ним це обговорити?

Ответ отредактирован автором 06-12-2020 02:26:50