«Жила-була дівчинка. Їй усі радили дбати про себе. І вона сама не проти б...»
Питання від: Ліля Вік: 26

Як жити?

В мене немає роботи. Раніше працювала, а зараз не можу знайти нову роботу через тошноту. Шукала роботу періодично протягом пів року. Навіть закинути резюме дуже важко, а після того, як закидаю нудить тижднями. Дійшла до етапу коли тиждень ходила на роботу але після того як щодня зранку до вечора нудило і тиждень не їла, вирішила відмовитись. Ходила до невропатолога, виписав ліки, але прочитала що вони викликають звикання. Вирішила не купувати.
Зараз не працюю і відчуваю себе дуже винною, так як в нас з чоловіком немає свого житла і ми вирішили, що заведемо дітей лише, коли воно буде, але так як я не працюю, то все лягає лише на плечі чоловіка. Та і попри це думаю що маю працювати і заробляти, як доросла людина.
Я відчуваю себе дуже винною. І хочу це змінити, але не можу витерпіти нудоту яка триває місяцями, коли шукаю роботу. Батьки, друзі, чоловік весь час запитують про роботу і я не можу жити з цим відчуттям вини. Я в повному тупіку. І не можу так більше.... Та і не хочу так більше...
Насправді вважаю що всім буде краще без мене, не хочу нікого обтяжувати тим що не можу себе взяти в руки
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Терапевт сказала, що з шлунком все добре. Тому причина лиш психологічна.
Добрий день, Ліля.
Ви описали нудоту, як соматичний симптом. Можливо так і є. Але може бути і ні.
Я до того, що грамотний психолог коли бере людину в роботу, обовязково відправляє до спеціалістів, щоб виключити симптоматику. В вашому випадку- це невропатолог.
Який діагноз поклав лікар? І чому ви сама відмінили лікування?
Доброе утро, Лиля!
Если Вы чувствуете, что причина психологическая, то это требует конечно индивидуальной терапевтической работы. Как Вы сами чувствуете, что у Вас может вызывать тошноту в работе? По какой причине ушли с прошлой? Что не нравится или не получается в новой?
Невропатолог написав соматоморфна дисфункція вегетативної нервової системи. Виписав гідазепам.
Викликає тошноту хвилювання, мене нудить не лише на роботі але і через інші хвилювання. Але пошуки роботи, це тривалий процес. І нудить тривалий час. Пішла з попередньої роботи через те, що вважала що вже маю більше навиків щоб робити цікавіші завдання. Але пройшло два роки і зараз вже все не так. Моя спеціальність не затребувана була і я сама переучувалася. Тому не впевнена що маю дійсно хороші навики сфері в якій зараз працюю. Планувала попрацювати до народження дитини а потім відкривати свою справу. Але поки знайти швидко роботу не виходить.
Ліля, як у вас зі сном?
Подумайте, а краще напишіть чим ви любите займатись? що приносить задоволення робити навіть без грошей?
Всеодно треба вас розпитувати про фон вашого життя. Адже робота- це лише одна зі сфер.
Дуже люблю займатись рукоділлям. Нудить від молодших класів школи. Відслідкувати думки не можу так як нудить в різних ситуаціях, коли попереду дорога чи коли екзамен чи співбесіда чи перший робочий тиждень.
цитата:
Викликає тошноту хвилювання, мене нудить не лише на роботі але і через інші хвилювання. Але пошуки роботи, це тривалий процес. І нудить тривалий час.

Вы говорите, что тошноту вызывает чувство тревоги. Возможно, что это не совсем связано с работой. Какие у Вас отношения с родителями?
цитата:
Нудить від молодших класів школи. Відслідкувати думки не можу так як нудить в різних ситуаціях, коли попереду дорога чи коли екзамен чи співбесіда чи перший робочий тиждень.

Что произошло в младших классах школы?
Доброго дня, Лілечко! Перепрошую, Вас почало нудити так сильно до того, як Ви захотіли мати дитину чи після того, як з'явилося це бажання? Ви працювали вчителем молодших класів?
Доброго дня, Ліля
Дуже прикро, що ви маєте такий стан і це перешкоджає вам жити повноцінно і вільно.

Якщо у вас уже з’явилися психосоматичні симптоми, то однозначно потрібно працювати з психотерапевтом.
Не потрібно лякатися, психосоматичні проблеми з ШКТ бувають у багатьох людей і з ними можна працювати, люди справляються і ви зможете. Просто не затягуйте, виберіть спеціаліста і працюйте (можете або особисто у вашому місті, або онлайн). Впевнена, що вам стане краще, а працювати з психологом навіть сподобається.

Ответ отредактирован автором 17-01-2021 12:57:47