Як жити?
Зараз не працюю і відчуваю себе дуже винною, так як в нас з чоловіком немає свого житла і ми вирішили, що заведемо дітей лише, коли воно буде, але так як я не працюю, то все лягає лише на плечі чоловіка. Та і попри це думаю що маю працювати і заробляти, як доросла людина.
Я відчуваю себе дуже винною. І хочу це змінити, але не можу витерпіти нудоту яка триває місяцями, коли шукаю роботу. Батьки, друзі, чоловік весь час запитують про роботу і я не можу жити з цим відчуттям вини. Я в повному тупіку. І не можу так більше.... Та і не хочу так більше...
Насправді вважаю що всім буде краще без мене, не хочу нікого обтяжувати тим що не можу себе взяти в руки