Алла Григорівна Веленко
Питання від: veronika Вік: 17

Не можу розібратись в собі

Спілкувалась з хлорцем 1 тиж.
Цілими днями переписувались, говорили по тел. Ділився своїми проблемами, а я своїми. Дуже прив‘єзалась до нього.
Після нашої зустрічі, все помінялось.
Ми спілкувались, але з кожним днем всі віддаленіше і менше ( і так 2 тиж +-) Я не могла зрозуміти в чому причина, і опустила свою самооцінку нижче плінтуса.
Я старалась його забути, не писала йому і не дзвонила ніколи першою (мене і не тягнуло)
Але я його відпустити не могла, мені все нагадувало про нього.
Пісня, яку почула
Слова, вчинки чиїсь, зразу були спогади.
Він снився мені кожної ночі.
Але пройшло рівно 4 тижд. з нашої зустрічі, я по маленько почала привикати, хоча не було ще ні одного дня, що я його не згадала.
І я вчора з друзями поїхала в клуб, а він там музику крутить.
Ми танцювали, я його побачила і в середині щось перевернулось.
Він був з дівчиною, обнімались, цілувались...
Поглядами пересікались але ні я, ні він не підійшло один до одного і не привітались, зробили вигляд, що не бачили.
Я старалась не зациклюватись на цьому, але дуже важко. у мене нічого не вийшло.
Я розумію, що то не мій хлопець, у нас нічого не буде)
Але щось в середино у мене не відпускає його, я не можуу, як бо не старалась
Думки, спогади про нього мене переслідують, я плачу постійно, моя самооцінка вже дуже опущена, і все через нього.
У мене перший раз таке, з багатьма хлоп. спілкувалась, 1-2 і все проходило, і не плакала ніколи.
А тут все по інакшому.
Як мене забути його, щоб при зустрічі з ним у мене в середині нічого не переверталось?
Відпустити мені не виходить, це ще гіршее морально😢
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Здравствуйте!
Думаю, здесь затронуты аспекты самооценки и жизненного баланса.
Сколько времени Вы уделяете разным сферам Вашей жизни? В позитивной психотерапии есть понятие жизненного баланса и считается, что Личность может быть счастливой и гармоничной, только если все сферы сбалансированы. Надо посмотреть, как у Вас. Для этого нужен человек/психолог, "об которого можно подумать", который задаст Вам правильные вопросы и поможет понять, почему так происходит в Ваших отношениях и как прийти к гармоничному внутреннему состоянию и обрести душевный покой. С уважением, Марина Ивлева