Якийсь
страх ще є. Навіть сідаючи в одязі, вона міцно тримається за сушку поряд. Чоловік її сьогодні вмовив, що за кожен похід в туалет, вона отримуватиме цукерку (їсти, звичайно, всі одразу не буде, а складатиме собі у коробочку). Цей варіант міг би бути дієвий. Бо і в перший раз приблизно так вона почала ходити на унітаз. Але це дуже не правильний варіант. Я не хочу, щоб моя дитина за цукерку ламала себе. В той же час я не дуже розумію в чому саме справа. Тому що є підозра, що крім можливого
страху є такий фактор, як ' просто не хочу' або 'лінь'. Наприклад, вона дуже рано проявила ініціативу самостійно витиратися після туалету. Але за деякий час їй стало ліньки мити руки після цієї процедури і вона почала просити, щоб я її витирала.
Ще одне. Ми ходимо на підготовку до школи. Точніше, кілька разів були. Все було норм. Але останній раз перед підготовкою чоловік їй дав забагато пити. І в результаті дитина на самому початку уроку просилася піти геть. Я одразу подумала про туалет, але вона сказала, що не тому. Тоді я подумала, що може через нову вчительку ( бо то була англійська мова). І вмовила її побути ще. Вона сиділа на уроці практично зі сльозами весь урок. Я вже й не знала, що думати. А коли побачила, що вона перебирає ногами, зрозуміла, що все таки в туалет хоче. Я її швиденько зібрала, не очікуючи кінця уроку і ми поїхали швиденько додому. Там я не ризикувала її вести в туалет, бо то міг піднятися крик, а туалет поряд з класом. Точніше, вхід в туалет прямо з класу. Потім два тижні не було підготовки. І вчора ми мали знову йти. Але так і не пішли, бо донька не захотіла. Вона вже з вечора нервувала. Я їй почала розказувати казку про принцесу, яка йшла до школи і як їй було весело в школі, новий рюкзак і т.п. А вона питає - і в туалет ходила принцеса? Ну я сказала, що принцеса спочатку трохи хвилювалася, придивлялася, але все ж таки спробувала і зрозуміла, що нічого
страшного в цьому не має. Потім зранку вона намалювала принцесу, а поряд калюжу і прокоментувала: принцеса попісялася. В кінці кінців вона заявила, що ніколи не буде ходити на унітаз. І ніколи не буде ходити до школи. Як нам бути? Що можете порадити? Буду дуже вдячна за будь яку пораду