«Те, що не усвідомлюється, буде направляти мій вибір, і при цьому я сприй...»
Питання від: Елена Вік: 39

Взаимоотношения с мужем

Здравствуйте.Мне 39 я замужем 4 месяца(но с мужем жили ещё 2 года).Муж моложе на10лет.Я забеременела,но рожать панически боюсь или не хочу.Боюсь что моя жизнь остановится лет на 5 ,боюсь что не успею воплотить все свои задумки и мечты.Пугает ограничение свободы.Муж постоянно на работе.Знаю что помощи ждать не откуда.А ещё муж любит флирт с девками на работе.Боюсь что дофлиртуется а я в 50 останусь с двумя детьми(есть старший сын) на руках.А мне уже 40 почти.Я в панике(
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Как справится с этой паникой и страхами?Или это не страхи а реальность?
Добрий день
«Как справится с этой паникой и страхами?Или это не страхи а реальность?»
Ваші стахи- це і є реальність. Адже ви їх відчуваєте насправді, чи не так?
Також ви задаєте питання, як справитися з панікою? Наші почуття і емоції допомагають нам, дають сигнал, що потрібно звернути увагу на якусь незадоволену потребу. Ваша паніка ваш друг, а не ворог. Вона сигналізує вам що потрібні зміни. Це не означає, що потрібно залишити все як є. Звичайно, що потрібно розбиратись. За почуттям тривоги, є багато інших емоцій. Як наприклад ви описали про страх. І кожна з них має якусь причину. Це індивідуальна робота. В переписці не можливо знайти причину
Доброго дня Олено! Ваші страхи зрозумілі, адже народження дитини дійсно величезна відповідальність та самопожертва. І Ви праві, коли пишете, що мінімім на 5 років прийдеться відмовитися від втілення своїх планів та мрій. Як на мене, Ви зараз знаходитеся в стресовому стані, коли дуже важко правильно оцінити ситуацію. На скільки я зрозуміла, Ви лідер по своїй суті і звикли контролювати події. А ця ситуація з дитиною повністю Вас вибиває із звичного ставлення до життя. Окрім того, потрібно з'ясувати що насправді Вас більше хвилює: сам факт народження безпомічної та безпорадної дитини, чи страх втратити чоловіка через те, що не зможете його контролювати повністю?
Последнее время муж потерял мое доверие.Хотя говорит что любит только меня и хочет ребенка.А я боюсь остаться в 50 лет с 10-летним ребенком одна.Еще муж часто произносит типичные фразы:ой это же мы не сможем ходить....,гулять тамто..Боюсь быстро ему это надоест(пеленки,плач...)
Всі поради психологів можуть відштовхуватися лише від Вашого рішення: народжувати малюка чи ні. Як на мене, це найглобальніше питання! Адже саме це рішення і вирішить майбутнє Вашого життя, та життя Вашого сина. І обирати потрібно між бажанням отримувати лише насолоду та вмінням піти на певні жертви заради народження малюка, якого Ви вже носите під серцем. У цьому світі з усім абсолютно можна розібратися, окрім втрати нового життя, а вірніше, його бивства... Як на мене, Ви "намертво" прив'язані" до чоловіка, тобто, внутрішньо від нього дуже залежні... А це є така собі "сліпа", залежна любов. Чим більше ми у цьому світі до когось чи до чогось прив'язані, тим швидше воно може бути зруйноване... Я б Вам радила все ж індивідуально пропрацювати ці питання з психологом, тому що на кону надзвичайно важливі речі, і Вам не можна помилитися...