«Кожен день має містити яскравий вчинок. Хай навіть найбезглуздіший. Хай ...»
Питання від: Катя Вік: 12

Спілкування з батьками, друзями, интереси

Я люблю дивитися дорами про геїв і взагалі я за ЛГБТ... Я не можу говорити про це з моїми друзями. Про це знає мама, ми з нею посварилися через це. Взагалі я хочу здохнути, не жити... Від одної думки що про це дізнається все село, стає не пособі. Знаєте я живу в селі і якщо всі дізнаються про це буде фігово. Я люблю писати історії про ЛГБТ, сама я не визначилася хто я. Мене цікавлять хлопці вони красиві і все таке, но таяк в плані відносин, а з дівчатами по інакшому цікавлять в секуальному плані. Я не можу визначитися, напевно я бісексуалка. Це не нормально, я скзала що не хочу жити, мама казала що є люди які хворі і борються за життя а ти таке кажеш... Це прада, но ми посварилися і я не знаю що робити, тато про це не знає... Я люблю малювати, слухати бтс, блекпінк і інші групи... Я завжди пишу перша всім знайомим, вони ніколи не пишуть і в такі моменти ти розумієш що самотній. Прикольно, правда? Я через кожні 20-30 хвилин чекаю повідомлення від мооїх друзів... Я не можу поговорити про ЛГБТ з друзями про історії, серіали. Я не вмію пправильно виражати думку. Я ТАК НЕ МОЖУ! Я дуже товста, не красива, не нормальна, дотогож вся сім'я вчителів а це неприпустимо так себе вести, я хочу жити з друзями які РЕАЛЬНО будуть цікавити як у мене справи, чи щось трапилося... У мене через 3 дня день народження і його не буде, я посварилася з мамою, я її образила... І не знаю що їй казати тепер, вона казала: що це розпуста, нікому не кажи про те що ти любиш... Була ситуація коли ми з моєю найкращою подругою почали дивитись дораму(як звичайний серіал про любов) коли я це розказувала вона казала:Тільки ти їй це нічого не показуй... І я посила не повторяти но вона казала і казала. Сьогодні я образила її тим що казала що вона читає мої переписки... Вона сама мені так казала... Вчора я гуляла мені було весело, емоції радість... А сьогодні я агресивна і посварилася з мамою...
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Добрый вечер, Катя
Какие у Вас отношения с родителями? Есть ли возможность обсудить это с ним? Так как Вы несовершеннолетняя, то консультирование возможно только с их разрешения по закону.Есть ли в школе психолог?
Доброго вечора Катю! Згодна з колегою щодо консультацій... А от щодо того, що відбувається у Вашому житті, то перш за все потрібно самій собі дати відповідь: а якою насправді я сама хочу бути? Адже від цього буде залежати не тільки шляхи, якими потрібно буде рухатися, але і саме життя...
Ольго Володирівно, дякую за відповідь. Мої відносини з батьками добрі, бувають сварки, недорозуміння тепер такіж самі тільки мені кажуть що це в обществі не приємливо, і нікому про це не казати. Можливість поговорити з ними, не думаю... По правді, я боюся їхньої реакції. В школі ну є, але вона также вчителька біології.
Алла Григорівно, дякую за рекомендацію. Насправді я хочу бути вільною, не боятися думки інших, подобатися собі такою яка я є... Хочу розбиратися в машинах, мотоциклах, читати і малювати. Робити те що мені подобається...
Добре, дякую Ольго Володимірівно за те що ви мені відповіли)
Катя, чим саме вас приваблює співтовариство ЛГБТ?

Я вважаю, що вам потрібна допомога психолога. Але це не про вашу орієнтацію /уподобання, а з приводу вашого відношення до себе та свого життя.

Попросіть батьків відвести вас до психолога.
Виталия Юрьевна ну пари ЛГБТ милі ну геї і лесбіянки. Я вважаю що них є право на свій вибір.