«Щастя — це коли те, що ти думаєш, говориш і робиш, перебуває в гармонії.»
Питання від: Nike Вік: 30

Ненависть

Здравствуйте, я ненавижу своих родителей, не могу с этим справится, вообще родственную связь свою ненавижу. Родственников терпеть не могу,отвращение идет, я
постоянно плачу, сильная апатия, желание ничего не делать и сдохнуть, либо что то делаю но не довожу до конца,себя тоже ненавижу.
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Доброго дня, Nike.
Помітно як Вам зараз тяжко, співчуваю. Мене дуже хвилює Ваш стан. У Вас є можливість звернутися індивідуально до психолога-психотерапевта? Що Вас лякає у гніві на батьків?
Здравствуйте! С данным переживанием попробуйте обратиться на личную психотерапию, чтобы разобрать ваши семейные отношения, и найти возможность справиться с внутренним конфликтом.
Доброго дня. Очевидно, що Ви заразперебуваєте у важкому емоційному стані. Такі сильні переживання, як ненавість завжди мають свою причину. Тож важливо розібратись у цьому, щоб полегшити свій стан. Самотужки це зробити складно, важливо звернутись до фахівця.