Постійна тривога
Я вирішила змінити свою спеціальність, ходила на курси, навчалась, і майже пів року не могла знайти роботу, оскільки мені не давали можливості себе проявити.
І ось, нарешті, знайшлись ті люди, які довірились мені і прийняли на довгоочікувану роботу, на якій я вже працюю третій день. Здавалось - круто ж!
Але мене турбує постійна тривога... Я хвилююсь за те, що я довго входжу в курс справи, хвилююсь що в мене нічого не вийде. Кожного ранку, або ж вечора я хвилююсь перед робочим днем, оксільки постійно тривожусь, щоб ніде не помилитись і не підставити компанію. Як позбутись цієї постійної тривожності? Адже від цього дуже погано на душі кожен раз, неначе отруюю собі життя...