Проблеми у стосунках з найкращою подругою
Ситуація стосується мене і моєї найкращої подруги. Коротко - я не підтримала її коли вона втратила ( мертвонароджену) дитинку, не була на похороні і не була поряд коли їй це було потрібно, через це вона розірвала зі мною стосунки.Мені від цього нестерпно боляче, і я себе з'їдаю; за все що сталось.
Моїй подрузі 40 років,це її перша вагітність, у шлюбі вона 3 роки , чоловік молодший на 10 років. Дружимо ми 15 років, вона хрещена мого сина,за цей час у нас ніколи не було конфліктів, якщо щось не влаштовувало ми говорили прямо одна одній. Пережили разом багато чого як чудового і радісного, так і неприємного і горя. З приємного то це все як дружать дівчата- спільні прогулянки, дні народження, і просто на чай;походи по магазинам, рецепти,радість за її заміжжя, довгоочікувана вагітність, плани на майбутнє, підбір ліжечка( обмінювались фото), і т.д.Ніколи не нав'язувались одна одній але були в курсі відносин кожної з родичами, мамами, подругами,і так далі.
Ділились різними цікавинками - фільми, книги, погляди на різні ситуації Були духовно близькі - схожі цінності, інтереси.Були і труднощі які ми пережили- її розлучення з попереднім чоловіком, я її підтримувала, неприємності і непорозуміння з теперішнім чоловіком( ночувала в мене коли були сварки, як могла так і розраджувала, її мама в лікарні - я теж провідувала, вона на операції - я провідувала).
З її сторони теж була важлива для мене підтримка коли я втратила чоловіка 2 роки тому( 3 роки боролись з онкологічним захворюванням). Під час важкого лікування чоловіка вона постійно вислуховувала мої переживання, сльози, теж розраджувала.я з сином дуже важко пережила втрату. За що я їй дуже вдячна і говорила про це. Також вона завжди перша дізнавалась про мої успіхи. Я дуже була рада і гордилась що у нас така міцна і класна дружба.