З батьками не близькі стосунки зовсім, плюс вони люди того покоління які вважають що всі проблеми через те що немає роботи, коли себе займаєш роботою то і депресії ніякої немає. Ну і що до психолога теж не потрібно звертатись, це просто мода і тд.
Це сумно, тому й важко зараз, бо не відчуваєте підтримки та розуміння від тих, хто насправді мав би Вам їх давати. Тоді можна поступово позбуватися цих стереотипів, за якими вони жили в свій час. Ви маєте право жити по-своєму. Просто дайте собі це право. Ніхто окрім Вас цього не зробить.
цитата:
У мене є справжні друзі, але чомусь я сама віддалилась від них. Мені здавалося соромно говорити про свій стан, тому що іншим не набагато краще.
Добре, що є. Це зовсім не соромно, говорити комусь про себе, свій стан. Зазвичай подібні установки навішують на нас батьки й оточуючі, бо сором - це соціальне почуття, яке часто нам навіюється. Але воно не є істинним, правдивим. Часто це знаряддя для маніпулювання нами.
цитата:
Не знаю що зараз робити зі своїм станом, просто вивалити все на друзів, але ж вони звичайні люди і почнуть говорити свою мантру, що все буде добре, не переживай, повернешся додому скоро.
Можна заздалегідь попередити їх, щоб не намагалися Вас заспокоювати, бо не маєте в цьому потреби, а просто чекаєте від них підтримки та розуміння.
цитата:
Через стрес на початку вторгнення зник апетит, їла мало та зрідка.
Зараз все відновилося, але вага досі не повернулася в норму.
Зрозуміло. Щоб набрати вагу треба їсти більше ніж потребує організм і графік прийома їжі змістити на вечірній час - щоб відбувалося накопичення маси за ніч. Тобто робити все те, що робити не можна, коли людина навпаки намагається скинути зайву вагу.