Як позбутися почуття спустошення?
В день коли почалася війна в мене сталася панічна атака (вперше за рік, до цього були частіше), а потім я просто перестала мислити. Коли мені зателефонувала мама і сказала збирати речі, я не відчувала нічого, просто зібрала речі та поїхала з нею та малими братами до села, залишивши чоловіка і кота вдома (хоча саме чоловік і кіт є тими єдиними, з ким мені комфортно, та я не відчуваю роздратування).
Через кілька днів чоловік приїхав на 1 добу до мене, не дивлячись на те, що громадський транспорт не ходив, він знайшов спосіб бути поруч, але я, не дивлячись на те, що відчувала неймовірною любов до нього і бажання бути поруч з ним весь цей час, я не робила цього.
Через тиждень мама зібрала дітей та племінників і ми поїхали до Польщі. Я знову беземоційно зібрала речі, та нормально не попрощавшись з чоловіком, поїхала. Вже 2,5 місяця я відчуваю тільки роздратування та злість, не можу нічого робити, не хочу розмовляти ні з ким окрім чоловіка, хоча вдома залишилось багато рідних, за кого також переймаюсь, дуже хочу додому, але поїхати не можу, тому що боюсь. Відчуваю сором, через те, що поїхала, та не відчуваю спокою, не дивлячись на те, що я у безпеці.