Різні погляди на життя з хлопцем
Мені 20. Хлопець Максим 20.
Ми зараз знаходимся в Польщі очікуємо на документи в США.
Я вчуся на дизайнера одягу,мрію створити успішний бренд одягу.
Максим мріє побудувати афрейм, туристичний бізнес.
Ми їдемо в Америку і ще не вирішили чи хочемо ми там залишатись жити чи просто заробити гроше.
В середині себе я знаю шо я б хотіла там жити Максим ж хоче заробити грошей і повернутись в село там будувати бізнес.
Село маленьке там мало людей, але в його батьків там котедж в який приносить хороший дохід.
В нас на основі цього завжди недорозуміння,запитала я його «Чому він хоче жити в селі?»він каже шо «в селі вже є готовий будинок і для чого тратити час і гроші щоб побудувати новий якшо ми там вже можемо жити і не думати про це».
Мене це дуже засмучує бо як я з своєю професією і бажанням цікавих місць,людей, творчих тусовок зможу жити в селі, я його щиро не розумію, як молодий хлопець може проміняти активне життя на будинок який вже є і не треба думати ше про це.
Підкажіть що може людиною керувати В такому випадку, мені сумно що він не думає про мене, про те шо я буду робити в тому селі.