40 років
Останнім часом я за собою спостерігаю,що не хочу спілкуватись з іншими людьми,я закриваюсь в своєму світі де є сім'я,будинок,створення комфорту.Коли випадає можливість зустрітись з подругами і посидіти в кафе,я краще знайду можливість не піти(це з усіма моїми знайомими)
Раніше я була дуже комунікабельна та кар'єристкою.Балансу між сім'єю та роботою не було ,я завжди обирала роботу і не могла бути дома.
Зараз в мене змінились пріоритети,між стресовою і високооплачуваною роботою я оберу спокійнішу і меншоплачувану.Зараз мені не цікаво іти вверх по кар'єрних сходах.
Просто в мене питання,це криза 40 років?Чи синдром військового часу?
Я переживаю ,що я в цьому стані зависну і не захочу надалі розвиватись а з часом почну деградувати.Чому так різко змінились пріоритети в житті?