Відносини з чоловіком
Я одружена 13 років, є дочка 10 р. З чоловіком відносини були складні, деякий час жили окремо, доходило до розлучення, але потім зійшлися, в основному задля дитини.
Чоловік комунікабельний, у нього багато друзів. Але мене турбує його дружба з колишньою співробітницею, вони дружать декілька років, але зараз недалеко працюють, бачаться практично кожен день їздять час від часу по магазинах, зідзвонюються. Мені така дружба здається дивною. Тим більше чоловік мало уваги приділяє сім'ї, ми практично тільки вирішуємо разом побутові питання і питання відносно виховання дитини. Дочка зараз у бабусі на канікулах, я почуваюся самотньою, в якомусь відчаї, глухому куті. Я нещаслива у сім'ї, але щоб розлучитися, треба вирішити багато питань, зі школою, роботою, житлом.