↩ Реакція на відповідь № 350022 для Наталия Павловна
"А питання не в загальному (корабель, народ, влада..), а в тому, щоб Ви для себе зясували що таке Україна для Вас. Ви відокремили себе від українського народу, - а себе Ви до якого народу причислюєте?"
ні до якого. Чому я маю бути до когось чи до когось причасна? Мені не потрібне це якрмо.
спершу було "наш садок", потім "наша школа", потім "наше село", потім "наша область", потім "наш регіон" тепер "наша країна". і скрізь ти щось комусь повинен. Якщо завтра буде загроза інопланетної атаки, то нас будуть об*єднувати ща принципом "ми Земляни, наша Земля, хоча до цього моменту більшості було плювати на все, крім себе". скірізь "ми" і "вони". "ми" хороші, а "вони"- погані. і якщо ти не входиш в наше "ми" і не допомагаєш нашому "ми" чи не підтримуєш поглядів, то ти хоч і не входиш у "вони", але для нашого "ми" - поганий. коли на цінностях радянського союзу намагаються вибудувати цінності української держави, а зараз ще й зміцнити їх, - це нагадує слова з інтернаціоналу "мы свой, мы новый мир построим". Я згодна, свій новий, окремий, незалежний, я тільки за. Єдине питання: Якщо старий і новий світ відрізняється тільки кольором прапора і кому поклоняються, то навіщо витрачати ресурси?
моя ідентифікація чи ідентичність ніяк не впливає на те, які почуття чи відчуття в мене виникають.
мене тубрує чому ненависть, а не чому до України
" поки Ви не розберетеся в собі: цінності, цілі, мотиви, чути-розуміти свої емоції та почуття, сенси..."
я цим і заюмаюсь, для цього і написала. Самопізнання це добре, як відрізнити одне від іншого? коли питаєш чим одне відрізняється від іншого? - пойми себе, тоді поймеш. дуже інформативно.
"цитата: Можливо причастність влади до України - а яку причасність до влади маєте (чи маєте взагалі) Ви?"- ніякої. мова йшла про огиду до влади, яка поширюється на об*єкти і суб*єкти їх управління і господарювання.
"в градоуправлінні?.. - Макіавелі Государь читала.
"цитата: верхи крали, крадуть і будуть красти покажіть мені країну де цього немає... Але питання не про загальне, а про Вас - Вам цікаво що там у владі, чи Ви намагаєтесь розібратися у своїх відчуттях\почуттях та думках?" крадуть скрізь, десь просто менше. я намагалась розібратися у своїх відчуттях\почуттях та думках
"як Ви особисто можете на це впливати?" - ніяк. вплинути на владу майже неможливо, особливо якщо в неї є можливість призупинити права, які прописані в конституції. Я можу впливати на себе, на свої думки і почуття, для цього все це і затіяла.
"цитата: Можливо, причастність влади до України і всього українського, виклакана реакція огиди та через втому від постійного такого (верхи крали, крадуть і будуть красти. втома від нахабства,частоти і масштабів. народ збирає по нитці для армії, а там мільйони просто в ніщо йдуть) - поширють дану рекцію на все, до чого вони причасні? А до чого причасні Ви особисто? Яка реакція у Вас на те що робите Ви особисто? Або Ваші рідні, близьки та друзі - яку реакцію у Вас викликають їх дії? Вони - Україна, что хто?" - занадто широкий спектр для відповіді. Моє припущення було стосовно огиди або ненависті, тому в даному контексті буде і відповідь.
кожна людина ненавидить себе за ті чи інші речі, особливо в минулому, доки не пробачить себе. Реація на дії інших людей - кожен може спробувати зробити все що завгодно, якщо це стосується лише їх - це їхня справа. якщо вони стосуються мене, тут залежить від співпадіння напрямків моїх і їхніх бажань.
"Вони - Україна, что хто?" Я вважаю в першу чергу їх людьми. А бути українцями, поляками, росіянами чи навіть громадянами Землі - їхній вибір.
зараз модні фільми по коміксам. в одному з них Тор сказав: що Азгард це не місце, Азгард це не тереторія, Азгард - це люди і доки вони будуть жити, Азгард буде скрізь де вони, він житиме разом з ними.
і я погодилась з його словами.
а в нас що? Україна понад усе? перемога любою ціною? Якщо Україна це тереторія чи земля, чи ТОВ "Україна" представників влади, то я не згодна назвати їх Україною.
не пам*ятаю де, десь читала: Нація, яка паразитує на своїх, долстойна знищення. Я не можу сказати, що згодна з цим, але заставляє задуматися... може не спроста бог послав нам
війну...?