Питання від: Галя Вік: 30

Відвикла від чоловіка, коли приходить у відпустку то дуже дратує, що робити?

<p>Я мама в дикреті, дитині 1 рік, Чоловік 2 роки вже у ЗСУ, Відвикла від чоловіка, коли приходить у відпустку то дуже дратує,часто сваримося коли він у дома, хочу щоб вже швидше йшов на зал... що робити?</p>
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Галя, доброго вечора. Чому Ви за нього вийшли заміж? Що змінилось у ваших відносинах з чоловіком за ці 2 роки?
Марія Радченко — психолог
Марія Радченко психолог
Дніпро ·
Доброго вечора.

Чоловік дратував Вас і до повномасштабного вторгнення, чи це збіглося по часу з війною? Як вплинуло на ваші стосунки народження дитини? За яких обставин відбуваються сварки?
коли чоловік вас почав дратувати своєю присутністю? іноді буває людина звикає жити сама і коли з'являється ще хтось - може бути роздратування. може він вас дратує, а можливо ситуація в країні а він є тим на кого можна відреагувати свою напругу.
Добрий вечір!
Галя, уточніть, Ваш чоловік бере участь у бойових діях?
У нього змінився характер? В чому це проявляється?
Скільки років ви у шлюбі?

Відредаговано автором 13-09-2023 22:41:18

Доброго ранку, Галю!
Перш, ніж відповісти на це питання
цитата:
що робити?
, варто з'ясувати ЧИМ саме
цитата:
коли приходить у відпустку то дуже дратує
?
Наведіть хоча б кілька конкретних прикладів.

Якщо їх не можете пригадати/визначити/сформулювати, то, можливо, пройшли почуття.
А ще може бути так, що накопичилось невдоволення тривалою відсутністю чоловіка в той момент і час, коли Вам була конче необхідна його допомога у догляді за дитинкою.

Отже
цитата:
що робити?
. З цим питанням краще звернутись до самої себе і відчути, чого, насправді, бажаєте:
- розібратись в собі і в стосунках;
- зберегти сім'ю;
- заспокоїтись;
- ваш варіант ...