Розлучення з дівчиною
Через рік зрозумів що хочу бути лише з нею. Так як я навчаюсь за кордоном, запросив її до себе, і ми жили 9 місяців разом, при цьому весь цей час вона казала що думає чи хоче бути зі мною і щоб я почекав її рішення. Я познайомив її зі своїм найкращим другом і після того як вона мені сказала що не хоче бути зі мною, дізнаюсь що в них відносини. Хоча при цьому мій друг казав мені що ніколи так зі мною не вчинить, а вона також казала що вони просто друзі.
Відчуваю себе використаним, але і при цьому розумію що я також раніше робив неправильні вчинки, ніби це карма мені.
Але якщо я вчиняв неправильно то це ж не значить що зі мною так можна вчиняти.
Пройшов місяць а я все ніяк не можу змиритись і викинути цю ситуацію з голови, і цих людей
Цілий місяць вона мені сниться і я думаю лише про це. Це не дає мені змогу жити нормальним життям.