Як має працювати психолог?
Так як 95 відсотків психологів приходять у професію через проблеми, то саме ця кількість з них вже знаходиться у трикутнику Карпмана, який як відомо не корисний і не безпечний.
Ви повинні стежити за тим, щоб вправи, які вам дають психологи чітко слідували цілі роботи, з якою ви прийшли до цього фахівця.
Якщо психолог чекає, що ви будете його берегти, ходити та дбати, запитайте його, а що робив його психолог з ним на його особистій терапії.
При підписанні договору з психологм, дізнайтеся детально про всі проблеми фахівця.
Та про те, що робитиме з вами психолог на консультаціях.
Чи знають психологи про те, що я пишу, та чи згодні зі мною?