Чоловік не хоче жити окремо від батьків
Раніше чоловік приїжджа в місто коли я з сином їхала до своїм батьків і залишався з нами ночувати.
А останнім часом взагалі відмовляє не хоче , а коли я питаюсь чи піде він з нами жити в місто бо я з його мамою не витримую то він каже що не знає, скоріше що ні а буде просто приїжджати до нас.
Скажіть як бути в даній ситуації, я не хочу це терпіти і слухати його маму .
Він мені каже на це все просто не звертай уваги, але сам він не розуміє як це морально важко.
Я розумію якщо переїду в місто ( є вільна квартира яку залишили нам мої батьки ) то він скоріше за все не піде і наша сімʼя розпадеться, але з другої сторони життя одне щоб проживати його з жінкою яка мене принижує.
Порадьте будь ласка