Доброго дня!
Співчуваю Вам і повністю Вас підтримую у бажанні зберегти стосунки!.
Кожна сім'я проходить якісь свої випробування, і залишаються разом та стають щасливими лише ті, які зберегли стосунки.
Зараз Ваш чоловік знаходиться у ейфорії закоханості - це як наркоз, під час якого людина не належить собі. Тому всі його наміри розлучитися, насправді, не спрацюють, якщо розлучатися не захочете Ви. Бо життя на боці дружини, а не коханки.
Як на мене, найбільша проблема в тому, що ми не розуміємо на чому будуються гармонічні стосунки. І чим сильніше вбачаємо своє щастя лише один в одному, замикаємося на побуті, тим швидше руйнується сім'я.
Що робити зараз? Навряд чи чоловік захоче з Вами щось обговорювати, бо він Вас не чує. Тому зосередитися потрібно не на тому, щоб фізично його не пустити, а почати з трансформаційної роботи над собою. Ви йому стали не цікаві... Можливо тому, що повірили в нього і стали залежними психо-емоційно від стосунків з ним. Тоді як вірити можна лише в одного Господа Бога, а чоловіка потрібно вміти виховувати. Нічого не потрібно боятися, бо між чоловіком та дружиною є невидимі зв'язки, які набагато потужніші за зовнішнім "канати", навіть якщо здається, що вже кохання пройшло... Пройшла закоханість, а кохання ще тільки чекає, коли Ви пробудитеся, тоді пробудиться і Ваш чоловік. Як тільки Ви почнете наповнюватися енергією щастя та самодостатності ( не плутати з самостійністю), повірте, він одразу побачить Вас.
У Вас, елементарно, не має знань - це перше. І ще... Як склалися стосунки між Вашими батьками? Там були зради?
Відредаговано автором 13-12-2023 14:38:05