Доброго вечора Денисе.
Насправді, Ваші переживання дуже зрозумілі, адже, на Вас безпорадні бабусі та і самим батькам, на скільки я зрозуміла, потрібна фінансова допомога. І це зона Вашої чоловічої відповідальності. Тут, як говорять, "но коменс". І слава Богу, що Ви так серйозно до цього ставитеся, і добре, що знайшли роботу,яка дає можливість жити Вам, і Вашим рідним.
Інша справа, Ваш емоційний стан і відчуття дискомфорту від того, що не може не розвиватися.
Отже, по порядку
Насправді, якщо говорити про професію викладача, певне, фінанси мають значення, але як на мене, вирішальне не це, а те, чи відчуваєте Ви себе в цій професії? Чи це є Вашим призначенням? Якщо б це було так, навряд чи гроші Вас зупинили... Врешті решт, переважна кількість викладачів левову частину заробляють репетиторством, і досить непогано...
Але поки Ви з цим не розібралися, залишається те, що Ви робите зараз.
Я завжди виходжу з того, що все робиться завжди на краще... На краще для нашого самопізнання. Тобто, якщо саме так склалися обставини, потрібно виходити з того, що є в максимально на свою користь використати:
- фінансову певну стабільність
- наявність вільного часу
А це вже ДУЖЕ багато, якщо знати що робити!
Є певне життєве правило. Якщо ми починаємо працювати над собою, тобто, рости не в зовнішній світ, а в глиб себе, обставини самі так складаються, що нам навіть не потрібно щось безкінечно шукати і з великими потугами вирішувати. Як на мене, основне питання - це питання Вашої внутрішньої цілісності, цілеспрямованості та особистісної.зрілості. Нам тільки здається, що гарну роботу знаходять, насправді, коли чоловік "дозрів", гарна робота знайде його сама.
На що Ви витрачаєте свій вільний час?
Відредаговано автором 06-03-2024 19:06:20