Доброго дня!
Про співпрацю з психологом колеги вже написали. Проте ніхто Вам не завадить йти власним шляхом - шляхом помилок, розчарувань і, можливо, відкриттів і знахідок у Вашу скарбничку особистісного розвитку.
Отже, перша пропозиція.
Відштовхуючиьс від
цитата:
ЗАНАДТО ВІДПОВІДАЛЬНА
, намалюйте контінуум, де будуть два полюси - "повністю не відповідальна" і "занадто відповідальна".
Другий полюс Ви розкрили тут
цитата:
Люди це бачать і перекладають на мене відповідальність, особливо це стосується роботи. Керівництво бачить, що я здатна багато тягнути і грузять, тиснуть щодня, відмовки їх не цікавлять, на співбесідах обов'язки говорять дуже не конкретно, залишаючи пункт: будь-які завдання керівника, тобто що захоче керівник, те я маю робити.
Тепер опишіть перший полюс. Якою може бути позиція людини та її поведінка, згідно до його назви "повністю не відповідальна."
А далі запитайте себе, яка поведінка є для Вас БАЖАНОЮ. Опишіть в деталях - в ході співбесіди перед влаштуванням на роботу, в процесі праці і так далі.
Також уявіть свій стан і свої дії в цій новій моделі. І запишіть на папері усі емоції і почуття.
цитата:
Тупою прикидатися теж не вмію.
От і добре. Навіщо себе саму ТУПИТИ?!
цитата:
З чоловіками так само - приваблюю лише лінивих та корисних, тому довгий час сама.
Дивно, якби було по-іншому, адже вони нюхом чуюють, кого можна використати. Проте зараз не про них, а про Вас. От Вам особисто які чоловіки подобаються? З якими якостями?
цитата:
Як не намагаюся змінити поведінку, прикидатися іншою людиною з іншою поведінкою довго не виходить.
Подумайте, замисліться - чи можливі суттєві зміни на зовнішньому рівні, якщо не відбулись зміни всередині, на рівні свідомості (поглядів, переконань, уявлень, сприйняття себе і оточуючого світу) і підсвідомості?
цитата:
Щодня тиск в жорстких часових рамках, не можу потім вдома розслабитись.
Та, звісно, бо ж сильно перенапружуєтесь. З цього приводу можете написати есе на тему "Навіщо і як я напружуюсь?" Це буде такий індивідуальний спосіб самодослідження.
Відредаговано автором 02-04-2024 12:20:25