Чи я приречений?
Також у 11 років у мене був тяжкий тривожний розлад, який лікувався медикаментозно пів року. У дитинстві я переживав фізичне і психологічне насилля від батьків і соціальну тривожність, відчуття небезпеки, які і могли призвести до тривожного розладу.
Так от, я читав багато історій людей, які страждають депресією з підліткового віку і по пів життя. І мені стало страшно від думки, чи можливо що я приречений і схильний до цього на все життя, якщо у мене ще у 11 років був тяжкий розлад? Чи можливо це через те, що вони не лікувались як слід? Депресію ж можна повністю вилікувати? Я не знаю, чи врятує моє майбутнє те, що я лікую...Мені зустрічалися багато людей, які не вважають депресію чимось страшним, але страшно бути у безнадії коли не здатен на самогубство.
Також я часто задумуюсь 'Чи зі мною щось не так, якщо то тривожний розлад, то депресивний будучи тільки підлітком? Однолітки носять короткий одяг, а у мене всі ноги у порізах. Їм не потрібні ніякі таблетки, вони активні і соціальні.' Мені здається я слабший за них, якщо нічого дійсно жахливого не ставалось, а я не зміг впоратись без психічних розладів...