Тривожність
І в нічому знаходжу знаки типу подумала щось погане проїхала машина в цей момент ось тобі знак.
І якщо я щось планувала купити або вже купила в такф випадки я боюсь цим коритуваиись, ніби це спровокую ту погану думку про яку я подумала
Це дуже заважає жити і дуже погане самопочуття після цього навіть бувають самогубські думки, бо як жити коли банально усього боїшся.
Допоможіть будь ласка як з цим боротися.