Доброго вечора Carolina!
З Вашої розповіді відчувається, що Ви людина дуже серьозна та відповідальна, можливо, навіть занадто, як для молодої дівчини і живете в достатньо жорстких обмеженнях "хто що скаже та подумає" про Вас. При цьому, те що хочеться Вам настільки глибоко "закопане", що Ви навіть не відчуваєте, чим би по справжньому хотіли займатися в житті.
Як на мене, сформована така собі установка "гарної дівчинки, відмінниці", яка повинна завжди бути правильною і відповідати чиїмсь очікуванням. А такі установки формуються в дитинстві під впливом значимих людей, батьків як стиль життя.
Тому, як на мене, Ваше питання про роботу - це лише "верхівка айсбергу", тоді, як насправді, мова іде про Вашу внутрішню свободу та право вибору. І щоб розібратися в питанні професії, як це не дивно, але спершу потрібно зняти от ті всі внутрішні навіювання та блоки, які і не дають Вам можливості бути сама собою, а отже, відчути своє призначення.
Хоча, насправді, в тому, що Ви почали говорити про те, до чого не лежить душа - це вже великий крок назустріч собі. Залишилося лише розібратися у тих всіх обмеженнях та навіюванням, в яких Ви повністю заплуталися. От як, на кшталт, викривленого почуття сорому перед однокурсниками, батьками і т.д. тоді, як мова іде про все Ваше життя і Ваше майбутнє.
Чому Ви обрали саме цю спеціальність, яка Вам так не подобається? Чия це була ідея? І, власне, хто окрім Вас має право обирати, як Вам жити і чим в житті займатися?
Відредаговано автором 25-06-2024 20:53:12