Мене не люблять чи проблема в мені
Ми одружені 4 роки і за цей час мені нічого, окрім квітів чоловік не дарував (але він точно знає,які я не люблю). Вчора у нас була річниця нашого весілля, чоловік приніс дешеве шампанське і букет (із жахливих червоних троянд,які я ненавиджу та ромашок. Таких,як на похорон носять). Перекинув пару гривень на картку і сказав,що я купила собі щось.
Справа в тому, що заробляю я достатньо і грошей не потребую. Проте він чудово знав які парфуми і як давно їх хочу. Сиджу сьогодні і думаю, чому я можу робити йому на дн дорогі подарунки та шукати через ціле місто те,що він хоче, а по відношенні до мене такого немає.
Проте своєму батькові він додумався купити ноутбук,який той хотів і продати свій та дати гроші брату, бо тому теж було потрібно. Тобто мій чоловік здатен на вчинки, додумуватись, дарувати але не мені.
З іншої сторони, моя мама сказала, щоб я радалі цьому, бо їй і такі не дарують але мені так хочеться, щоб за 4 роки мій чоловік подарував мені хоча б щось, що більше за квіти. А якщо й квіти, то красиві, а не ті, що продають під будинком.
Забігаючи наперед, чи говорила я йому - так, він знає що мені подобається