Якщо закінчити ці стосунки, то проблема не вирішиться, Ви "переїдете" разом зі своїми страхами в нові стосунки.
Ваші відчуття важливі, і можуть дійсно давати сигнали про те, що Ви не так вже і потрібні хлопцю.
Але Ви пишете, що стосунки у вас гарні, тільки заважає ваш
страх , що він обере когось іншого.
Нам тільки здається, що емоції виникають внаслідок певних подій.
Наприклад, він переписується з кимось- Ви нервуєте.
Насправді між Подією і Емоцією є наша Оцінка цієї події - модель АВС Альберта Елліса, де
А- подія
В- наша оцінка події
С- емоція, яка виникає .
Таким чином , ваші емоції залежать НЕ від вчинків хлопця, а від того, як Ви їх трактуєте.
Якби Ви припускали, що хлопець, наприклад, спілкується з роботодавцем, то страху втрати б не виникло.
Отже, "працювати" слід з вашими думками, установками, ставленням до себе.
Неможливо все життя огороджувати людину від "зайвих"(з вашого погляду) контактів.
Важливо пам'ятати, що якщо хлопець обере когось іншого, то це буде означати тільки те, що це "не ваш " хлопець.
Ви можете зараз обговорювати з хлопцем те, що Вам не подобається, і дивитись, чи Важливо це для нього.
Щодо одночасного спілкування - насправді це дійсно може бути неприємно, незалежно від того, з ким паралельно спілкується хлопець, адже розумієш, що людина не занурена в розмову, а відволікається. Тут можна домовитись, щоб такого не було, і якщо він спілкується з кимось іншим, то спочатку закінчить, а потім починає розмову з Вами(, або ж навпаки, під час спілкування з Вами не починає розмову з іншими). Це нормальний крок в рамках поваги до співрозмовника.
Схоже, що Вам потрібне додаткове "запевнення" від хлопця в тому, що Ви для нього дійсно важливі.
Як довго ви вже на відстані ?
Як давно стосунки?
Як часто зустрічаєтесь вживу?