Вигорання на роботі
Я відчуваю вже фізичні симптоми стресу: у мене сиплеться волосся, вічні головні болі, біль у м'язах. Я часто плачу через роботу, починаю забувати щось, забуваю, як пишуться слова...Словом, в стресі. Також бачу, що у самої компанії проблеми: я не бачу якогось розвитку компанії, бачу відсутність стратегії, прозорої комунікації. боюсь, що в якийсь момент збанкрутує. Словом, щоб не терпіти, хочу змінити роботу. Міняти ситуацію на краще.
Але тепер боюся, моя репутація через такі часті зміни роботи постраждає...Надивилася різних експертів, які не радять міняти роботу частіше, ніж раз на 2 роки. Не знаю, що і робити.
Розумію, що факторів багато, і лише я можу прийняти рішення та нести відповідальність за нього. Але я так втомилася і нічого не хочу вирішувати, я втомилася постійно плакати, втомилася від постійних нескінченних беззмістовних обговорень, втомилася від того, що окрім роботи ні про що не можу думати. Я хочу будувати стосунки, хочу розвиватися, займатися спортом, словом жити. Можливо, ви підкажете, з чого починати розбиратися і вийти зі стану, коли відчуваєш себе паралізованою.