«Бути абсолютно чесним із самим собою – гарне тренування.»
Питання від: Pff Вік: 41

Відчай

Я не хочу ні з ким спілкуватись. Дуже погано
Що означають ці оцінки?

Оцінки питань

Відповіді психологів

Вітаю вас.
Хто ці "всі", з ким ви не хочете спілкуватись? Можливо це все ж таки конкретні люди і є причина, чому ви не хочете з ними комунікувати?
А що хочеться робити?
Чи можете дійсно не спілкуватись , або відчуваєте , що вимушені це робити?
цитата:
Я не хочу ні з ким спілкуватись.
Тем не менее, вы все же решили начать общение здесь, среди специалистов. Когда мне плохо и я переживаю какие-то интенсивные "неприятные" эмоции и чувства, я могу "закрыться" и не хотеть ни с кем общаться в том случае, когда эти кто-то не понимают меня, моих чувств, моих переживаний.
Чего вам сейчас больше всего хочется?